Kajakowy spływ rzeką Wkrą ze Stowarzyszeniem MARKI-PUSTELNIK-STRUGA.

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 7 sierpnia 2016    12:33


Szanowni Państwo,
6 sierpnia br. odbył się spływ kajakowy zorganizowany przez Stowarzyszenie "MARKI-PUSTELNIK-STRUGA". W tym roku 30 osobowa grupa "mareckich kajakarzy" spływała rzeką Wkrą. Była to 2 wyprawa zorganizowana przez Stowarzyszenie MPS. Odcinek rozpoczął się od miejscowości Sobieski oddalonej od naszych Marek o ok 65 km i liczył 18 km - z kilkoma przerwami na odpoczynek.


Mimo, iż w trakcie wyprawy zmoczył nas trochę deszcz to humory i tak wszystkim dopisywały. Szczególnie dzieci były bardzo zadowolone. Dla niektórych z nich była to pierwsza taka wyprawa.
Wkra to rzeka przepięknie meandrująca po mazowieckich polach. Czysta tak, że aż było widać na żółtym piaseczku pływające na dnie ryby. Niektóre, wydawało się, że były całkiem okazałe. Udało nam się nawet złapać niezłe sztuki. Co bardziej odważni wskoczyli w nurt wody, aby zażyć wspaniałej kąpieli. Skoki do wody, parskanie i okrzyki radości rozchodziły się długo po okolicy.


Na zakończenie imprezy był uroczysty grill. Jesteśmy przekonani, iż po raz kolejny była to udana wyprawa.


Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w spływie oraz wspaniałą atmosferę. Dziękujemy również naszej Koleżance - Renacie Lipce za perfekcyjne przygotowanie wyprawy.


Do zobaczenia za rok!
A tym czasem zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji.
Galeria

zdjecie: 90607
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14
fot. 15
fot. 16
fot. 17
fot. 18
fot. 19
fot. 20
fot. 21
fot. 22
fot. 23
fot. 24
fot. 25
fot. 26
fot. 27
fot. 28
fot. 29
fot. 30
fot. 31
fot. 32
fot. 33
fot. 34
fot. 35
fot. 36
fot. 37
fot. 38
fot. 39
fot. 40
fot. 41
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry