Smoki są wśród nas

Małgorzata Rowicka Biblioteka

 11 sierpnia 2016    15:36

Ostatni tydzień upłynął w naszej bibliotece pod znakiem zwierząt.  Odbyły się warsztaty zoologiczne dla dzieci pt. "Puszyste i kolczaste", "Gady i płazy-smoki są wśród nas".  Gościliśmy  nie tylko dzieci ale także całą gromadkę różnych zwierzątek. Jeżyk o imieniu "Malina", królik "Balbina", szczurek "Balu", myszka, szynszyla "Śniegus",świnka morska "Franek", chomik syryjski "Chomilton", gekon lamparci "Banderas", żółw lądowy "Stefan", żółw wodnolądowy "Bogdan", wąż zbożowy"?Różowy", agama "Rusek", akselot "Beżyk", pyton królewski "Zofia" wywołały wśród naszych małych czytelników wiele emocji i radości. Mogliśmy nie tylko poznać środowisko ich życia,dowiedzieć się czego nie lubią najbardziej, jak się odżywiają i rozmnażają.  Największą atrakcją  dla naszych małych gości było to, że mogliśmy prawie każde zwierzątko dotknąć,  przytulić, a najwięksi śmiałkowie trzymali na swych barkach węża zbożowego.

Galeria

zdjecie: 90712
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry