Marcovia pozyskała nowych zawodników

Marcin Boczoń Marcovia

 12 sierpnia 2016    18:36

Aż pięciu nowych zawodników będzie reprezentowało w nowym sezonie barwy Marcovii. Personalia czterech z nich znamy już dziś. O piątym wzmocnieniu klub poinformuje w najbliższym czasie. W Marcovii pozostaną także trzej zawodnicy, którzy byli do tej pory wypożyczeni z Białych Orłów Warszawa. Kacper Pękała, Adrian Opęchowski i Łukasz Żółtański zostali definitywnie pozyskani dzięki nawiązaniu współpracy z ich byłym klubem. Do Marek po półrocznym pobycie w czwartoligowym wówczas Drukarzu Warszawa powrócił Dominik Ochman (na zdjęciu poniżej).Popularny "Domel" jest wychowankiem naszego klubu. Oprócz gry we wspomnianym Drukarzu ma za sobą także występy m.in. w juniorach Legii Warszawa, Huraganie Wołomin i Victorii Sulejówek. W sobotnim meczu z Promnikiem Łaskarzew w barwach pierwszej Marcovii najprawdopodobniej zadebiutuje Michał Grykałowski, który przyszedł do Marek z Białych Orłów Warszawa. W minionym sezonie nasz nowy obrońca występował jednak razem z Dominikiem Ochmanem w czwartoligowym Drukarzu.Wielkie nadzieje Marcovia wiąże z pozyskanym z AGAPE Białołęka Marcinem Rojkiem (na zdjęciu poniżej). Nasz nowy pomocnik wielokrotnie udowadniał, że jest bardzo wartościowym i przede wszystkim groźnym zawodnikiem. Grając przeciwko Marcovii napsuł nam sporo krwi. Teraz już w naszych barwach będzie ją psuł każdemu kolejnemu przeciwnikowi.Wzmocniona zostanie także rywalizacja w defensywie naszego zespołu. Do drużyny prowadzonej przez Konrada Kucharczyka dołączył bowiem Sebastian Żółkowski. Ten doświadczony obrońca pozyskany został z Hutnika Warszawa. W przeszłości oprócz gry w klubie z Bielan występował także m.in. w PKS Radość, Mazurze Karczew i GKP Targówek. Mamy nadzieję, że z nim w składzie Marcovia nie będzie traciła zbyt dużo bramek.Jak zostało wspomniane na wstępie personalia ostatniego nowego zawodnika Marcovii podane zostaną w najbliższym czasie. Przy okazji serdecznie zachęcamy do wspierania naszego lokalnego klubu w nadchodzącym sezonie. Pierwszy mecz przy Wspólnej 12 Marcovia rozegra w sobotę 13 sierpnia o godz. 14:00.

Galeria

zdjecie: 90744
fot. 1
fot. 2
fot. 3

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry