Zakończenie lata - piknik Bezpieczne wakacje

START:    21 sierpnia 2016

Paweł Pniewski UMMarki

 16 sierpnia 2016    14:17

Wakacyjną akcję "Na weekend z rodziną zostaję w Markach" kończymy piknikiem rodzinnym "Bezpieczne wakacje"  w Parku Miejskim. Zapraszamy!

21 sierpnia  2016 r. start godz. 14:00

Park Miejski w Markach

14:00 - 18:00 atrakcje dla dzieci: Graj w zielone - malinki i cytrynki to wakacyjne witaminki. Gdy w zielone gram to bezpieczne wakacje mam Klub czerwonego noska Zumba Jarmark eko-żywności Animacje Zostań MOKomaniakiem 

Dodatkowa atrakcja to warsztaty i ćwiczenia z użyciem nowoczesnego symulatora jazdy EF-SCOOT, który pozwoli uczestnikom na zapoznanie się z różnymi sytuacjami na drodze w bardzo realistycznych warunkach. Ćwiczenia na symulatorze pod okiem wykwalifikowanych instruktorów dają unikalną możliwość bezpiecznego zweryfikowania swojej wiedzy z umiejętnościami praktycznej jazdy w ruchu drogowym.

Ponadto: Miasteczko Ruchu Drogowego, dmuchańce, wata cukrowa, strefa relaksu ze słodkim poczęstunkiem, strefa gier i zabaw dla dzieci.

Galeria

zdjecie: 90773
zdjecie

Paweł Pniewski

Paweł Pniewski, przewodniczący Rady Miasta Marki, prezes zarządu stowarzyszenia Grupa Marki 2020, członek Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.
Społecznik, podróżnik, wielbiciel kultury kulinarnej.
Związany z mareckim samorządem od 2010 roku. Z portalem współpracuje od 2009 roku.

pniewski.wordpress.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry