Przegląd prasy

Paweł Pniewski UMMarki

 16 sierpnia 2016    14:36

Prasa ukazująca się na terenie powiatu wołomińskiego pisze o Markach.

W najnowszym numerze Mojej Gazety Regionalnej opublikowano wywiad z burmistrzem Jackiem Orychem na temat tegorocznych inwestycji oraz wspólnym wniosku o środki unijne miast powiatu wołomińskiego na budowę dróg rowerowych.

MOJA GAZETA REGIONALNA  NR 15 (256)

W nowym numerze Życia Powiatu na Mazowszu na stronie 9 zamieszczono artykuł na temat wakacyjnej akcji realizowanej przez Urząd Miasta Marki "Na weekend zostaję z rodziną w Markach".

 ŻYCIE POWIATU NA MAZOWSZU NR 25 (449)

W Kurierze Mazowieckim w minionych dniach wyemitowano 2 reportaże z Marek - na temat starań władz miasta Marki w sprawie włączenia Marek do warszawskiej pierwszej strefy biletowej oraz na temat budowy obwodnicy Marek.

FRAGMENT KURIERA MAZOWIECKIEGO (6.09.2016) FRAGMENT KURIERA MAZOWIECKIEGO (8.09.2016)

Galeria

zdjecie: 90776
zdjecie

Paweł Pniewski

Paweł Pniewski, przewodniczący Rady Miasta Marki, prezes zarządu stowarzyszenia Grupa Marki 2020, członek Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.
Społecznik, podróżnik, wielbiciel kultury kulinarnej.
Związany z mareckim samorządem od 2010 roku. Z portalem współpracuje od 2009 roku.

pniewski.wordpress.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry