Kajakowy spływ rzeką Wkrą z Kosewka do Modlina. Zapraszamy!

START:    27 sierpnia 2016

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 22 sierpnia 2016    16:09


Szanowni Państwo,


zapowiada się przepiękny nadchodzący weekend (27-28 sierpnia 2016 r.) Telewizyjna pogodynka przewiduje, że ma być około 27 C i bardzo słonecznie. Dlatego też Stowarzyszenie "Marki-Pustelnik-Struga" w dniu 27 sierpnia br. (sobota)  organizuje spływ kajakowy. Będzie to już druga wyprawa w tym roku.


Ponownie będziemy spływać malowniczą rzeką Wkrą, ale tym razem spływ zaczniemy od miejscowości Kosewko, oddalonej od Marek o około 45 km, w kierunku Modlina.
Ramowy plan wyprawy.
Wyjazd z Marek ok. godz. 8:30. Zbiórka na parkingu obok Urzędu Miasta.
Podróż w jedną stronę ok. 45 km.
Spływamy trasą: KOSEWKO - MODLIN. Trasa liczy ok 12 km. Ok 4 godzin płynięcia kajakiem. Na trasie nie ma żadnych utrudnień, trasa dość łatwa, przyjemna i malownicza. Po spływie zaplanowane jest zwiedzanie twierdzy Modlin. Koszt przewodnika to 10 z od osoby. Powrót do Marek ok. godz. 19:00.


Szacowane koszty:
Wypożyczenie kajaku 2 osobowego to koszt 60 zł. 30 zł od osoby.
Transport, autokar 31 osobowy (koszt uzależniony od ilości osób).


UWAGA !!!


Ze względu na duże zainteresowanie spływem i koniecznością wcześniejszej, potwierdzonej rezerwacji kajaków zapisy przyjmowane są do jutra, tj. do 23.08.2016 r. do godz. 16:00.


Ci z Państwa, którzy są zainteresowani jednodniową wyprawą z nami prosimy o bezpośredni kontakt z koordynatorem wyprawy Panią Renatą Lipką telefonicznie: 501 867 033 lub mailowo: renatalipka86@gmail.com


Zapraszamy na wspólną wyprawę!Galeria

zdjecie: 90896
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry