Praca dla pracownika socjalnego

Katarzyna Perzanowska OtwarteSerce

 24 sierpnia 2016    12:11

Centrum Integracji Społecznej w Markach poszukuje osoby na stanowisko:
pracownik socjalny
Wymiar pracy: 10h/tydz.; podstawa zatrudnienia: umowa zlecenie; okres zatrudnienia: 01.09-31.12.2016; miejsce pracy: Centrum Integracji Społecznej w Markach, ul. Spokojna 9

Obowiązki:
- nadzór nad realizacją zadań zawartych w "Indywidualnych programach zatrudnienia socjalnego" Uczestników CIS,
- wsparcie Uczestników CIS w rozwiązywaniu problemów życiowych i rodzinnych,
- współudział w prowadzeniu reintegracji zawodowej i społecznej Uczestników CIS
- współpraca z organizacjami i instytucjami.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe (również licencjat) lub ukończone kolegium pracowników służb społecznych,
- obywatelstwo polskie,
- znajomość zasad funkcjonowania Centrum Integracji Społecznej,
- komunikatywność, otwartość na ludzi, asertywność, sumienność, umiejętność pracy w zespole,
- umiejętność obsługi MS Office

Wymagane dokumenty:
- cv z klauzulą: "W związku z ubieganiem się o zatrudnienie w Centrum Integracji Społecznej w Markach, prowadzonym przez Fundację Otwarte Serce wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2015 r. poz.2135, z późn. zm.)",
- kopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie.

Osoby zainteresowane prosimy o dostarczenie kompletu dokumentów:
- w formie elektronicznej na adres: fundacja@otwarteserce.pl
- w formie papierowej (pocztą lub osobiście) do Centrum Integracji Społecznej w Markach, od poniedziałku do piątku, w godz.8.00-16.00
Termin składania dokumentów: do 31.08.2016 r.
Dodatkowe informacje o ofercie można uzyskać pod numerem telefonu: 511-268-743
Złożone dokumenty nie będą odsyłane. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami spełniającymi kryteria w celu zaproszenia na rozmowę.

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry