Wypadło z węzła Marsa - Echo Podwarszawskie nr 4

Krzysztof Bychowski

 3 czerwca 2009    14:41

Zła wiadomość dla mieszkańców Ząbek i Zielonki, którzy do Warszawy dojeżdżają przez Rembertów.

Nawet zbudowanie węzła Marsa w niewielkim tylko stopniu usprawni ruch w tym rejonie stolicy. Z powodu oszczędności z wieloletniego planu inwestycyjnego wypadła dalsza przebudowa Marsa od wiaduktów nad torami kolejowymi aż do skrzyżowania tej arterii z Żołnierską i Rekrucką oraz poszerzanie Żołnierskiej w kierunku Ząbek i Zielonki. Tu wciąż postoimy w korkach.

Agata Choińska z biura prasowego Zarządu Miejskich Inwestycji Drogowych ma nadzieję, że ta budowa jednak ruszy. Jeżeli tylko znajdą się dodatkowe pieniądze. Jak na razie miasto zaoszczędziło kilkaset milionów w przetargu na most Pół-nocny. Około 60 mln udało się też zaoszczędzić na budowie węzła Marsa. Szanse więc są. Dlatego też nie wstrzymano prac przygotowawczych, czyli uzyskiwania wszelkich niezbędnych pozwoleń i uzgodnień. Jeśli tylko znajdą się pieniądze, roboty będą mogły ruszyć.

Andrzej Gzyło


Echo Podwarszawskie zaprasza do lektury nowego wydania pod adresem:
www.gazetaecho.pl

W numerze:
- Koszmar zaczyna się 15 marca
- Popiełuszko w Ząbkach
- Czy S8 wreszcie ruszy?
- Kiedy wyremontują ulice?
- Wypadło z węzła Marsa
- Nie będzie zieleni
- W Zielonce stawiają na szkoły i boiska
- Dokąd z dzieckiem

Galeria

zdjecie

Krzysztof Bychowski

Rednacz portalu, jeden z jego pomysłodawców i twórców - odpowiedzialny za stronę techniczną i organizacyjną całego przedsięwzięcia.

Mieszkaniec Marek od 1995 roku, właściciel firmy zajmującej się tworzeniem stron internetowych - ACTIVENET www.avn.pl

@ RedNacz małpa marki kropka net kropka pl, 501 271 048

www.avn.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry