XII Spartakiada Rodzinna ..... odliczamy !!!

Marlena Stosio MSG

 26 sierpnia 2016    13:47Aktywnie, twórczo i bardzo kolorowo zapowiada się XII Spartakiada Rodzinna organizowana przez Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze oraz Burmistrza Miasta Marki Jacka Orycha.


Do grona partnerów i sponsorów Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego dołączyły firmy perełki, które od lat prowadzą swoją działalność gospodarczą na terenie Marek. W tym roku wszyscy nowi partnerzy będą prezentować swoje firmy podczas Spartakiady Rodzinnej.


MSG w nowym, silnym składzie szykuje sporo niespodzianek i atrakcji na tegorocznej Spartakiadzie Rodzinnej.Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze


pragnie przybliżyć Państwu sylwetki firm partnerskich.
Firma Kręciołek Strefa Kreatywnej Zabawy


https://www.facebook.com/SalaZabawMarki/Kręciołek Strefa Kreatywnej Zabawy to edukacyjna placówka dla młodszych dzieci doceniana zarówno przez dzieci, jak i ich rodziców. Nowoczesne wnętrza dopasowane do wymagań najmłodszych, mające doświadczenie grono pedagogów, jak również ciekawy edukacyjny program są najważniejszymi atutami tego miejsca. Dzieci mogą oczekiwać na dużo opcji rozwijania indywidualnych umiejętności, a ich rodzice mogą oczekiwać bezpiecznych warunków dla swoich pociech.

Zakład Usług Kominiarskich Dobry Kominiarz


https://www.facebook.com/Kominiarskich-Dobry-KominiarzProfesjonalizm, precyzja w działaniu i zaangażowanie to podstawy naszego sukcesu, dzięki temu nasi klienci to zadowoleni klienci.
Kominiarze wspierają wiedzą i doświadczeniem podczas budowy nowego komina, czyszczenia, montażu i modernizacji przewodów kominowych, montażu wkładu kominowego, montażu nasad kominowych, problemów z wentylacją. Przeprowadzamy okresowe kontrole przewodów kominowych, ustalamy przyczyny wadliwego działania urządzeń grzewczo kominowych oraz wiele innych usług związanych z pracami kominiarskimi.


Firma Sovpol


https://www.facebook.com/sovpol/

Sovpol to rodzinne przedsiębiorstwo z długoletnim doświadczeniem na polskim rynku. Na początku firma zajmowała się produkcją zabawek edukacyjnych i okładek szkolnych. W 1989 r została założona hurtownia art. szkolno- biurowych i zabawek. Przez cały czas prowadzenia działalności staramy się odpowiadać na potrzeby rynku i naszych klientów. Zaowocowało to poszerzeniem naszej oferty o szeroki asortyment zabawek , art. przemysłowych i urodzinowych. Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem,  gdzie w odróżnieniu od wielu firm liczy się człowiek i to po zwala nam budować dobre stosunki zarówno wśród personelu jak i w współpracy z naszymi odbiorcami.  Naszą ofertę kierujemy do różnorodnych  placówek handlowych i edukacyjnych.


Będziemy na bieżąco informować Państwa o przygotowaniach do Spartakiady na którą już dziś Serdecznie Zapraszam


Marlena Stosio


Prezes Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego

Galeria

zdjecie: 91079
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry