XII Spartakiada Rodzinna

START:    25 września 2016

Marlena Stosio MSG

 29 sierpnia 2016    11:34

SPARTAKIADA RODZINNA organizowana przez Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze zbliża się wielkimi krokami. 

Spartakiada jest imprezą cykliczną, mającą już swoją historię i renomę wśród mieszkańców Marek i okolicznych miejscowości. Pierwsza Spartakiada zorganizowana została w 2005 roku. Podczas Spartakiady organizowane są konkurencje sportowe na powietrzu m.in. biegi, techniki piłki nożnej, skok w dal, skok wzwyż, tenis stołowy, badminton, tenis ziemny i inne. Szczególnie promujemy zawody rodzinne.


Nagrody rzeczowe są przydzielane dla dzieci w każdej dyscyplinie za I, II i III miejsce wraz z medalami. Dodatkowo wybierana jest Sportowa Rodzina Roku, na podstawie punktów zdobywanych w konkurencjach rodzinnych. Każde dziecko, które weźmie udział w jakiejkolwiek dyscyplinie otrzymuje kupon na drobny upominek. Ze wszystkich złożonych kuponów losowana jest nagroda główna.


Integralną częścią spartakiady jest oprawa edukacyjno - rozrywkowa m.in. pokazy tresury psów, klub miłośników motocykli, oraz tradycyjnie ścianki wspinaczkowe, dmuchane zamki dla dzieci, przejażdżki końmi. Staramy się, by jak największa część tych dodatków była darmowa.  Duży nacisk położony jest na walor edukacyjny imprezy. W trakcie imprezy odbywają się warsztaty naukowe i artystyczne. Ważnym aspektem jest edukacja w zakresie bezpieczeństwa (np. pokazy skuteczności działania pasów bezpieczeństwa, profesjonalne pokazy ratownictwa medycznego), ochrony zdrowia, promocji zdrowia, zdrowego żywienia.


 Spartakiada Rodzinna odbędzie się na Stadionie Miejskim


25.09.2016


Podczas Spartakiady swoje stoiska przygotowują również inne organizacje społeczne działające na terenie Marek. Pragnąc przybliżyć Państwu  profil Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego, jego strukturę, zarząd, partnerów i sponsorów będziemy Państwu prezentować cykl artykułów dotyczących naszej organizacji i naszych partnerów.


 W imieniu Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego oraz swoim bardzo gorąco zapraszam Wszystkich Państwa do wspaniałej rodzinnej zabawy.


Marlena Stosio


Prezes Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego


...a tak bawiliśmy się w ubiegłych latach,  fot. Piotr Mikuła
 

Galeria

zdjecie: 91109
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14
fot. 15
fot. 16
fot. 17
fot. 18
fot. 19
fot. 20
fot. 21
fot. 22
fot. 23
fot. 24
fot. 25

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry