O markowianach na brytyjskich stronach internetowych - Saltaire Village Site.

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 29 sierpnia 2016    11:08

Szanowni Państwo,

w niedzielę 26 czerwca br. w Markach miało miejsce niezwykłe wydarzenie. Otóż, tego dnia członkowie Stowarzyszenia "MARKI-PUSTELNIK-STRUGA" wraz z gronem Przyjaciół zorganizowali po raz pierwszy "Mareckie Wianki" połączone z przedstawieniem teatralnym pt. "Wesele u Briggsów" kliknij tutaj. Sztuka została oparta na faktach z XIX i XX wiecznej historii naszego miasta. Ślub nie umknął uwadze również i angielskim czytelnikom, związanym z rodzinnym miastem Briggsów - Bradford, którzy są żywo zainteresowani wspólną historią naszych miast i wspólnym jej odkrywaniem. Zapraszamy do lektury. Tekst w języku angielskim. Kliknij tutaj.
 

Galeria

zdjecie: 91111
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry