Zaproszenie na wyjazd kolonijny do Łężyc

Krzysztof Bychowski

 3 czerwca 2009    15:11

Fundacja Pomocna Ręka zaprasza dzieci z terenu Marek na wyjazd kolonijny do Łężyc - małej wsi u podnóża Gór Stołowych. Turnus trwa od 23 lipca do 08 sierpnia 2009 r. Ośrodek Wypoczynkowy "U Anny" położony jest w najbardziej malowniczym zakątku Kotliny Kłodzkiej, na trasie między Dusznikami - a Karłowem. Ośrodek jest świetną bazą wypadową dla wycieczek pieszych i rowerowych po licznych szlakach turystycznych i okolicznych atrakcjach.

Wszelkie informacje o wyjeździe oraz zapisy w biurze Fundacji, Ul. Lisa Kuli 7, 05- 270 Marki, tel. (0-22) 428 40 08 w godzinach pon ? czw 11- 18, piątek 11- 16.
Termin przyjmowania zgłoszeń do 19 czerwca 2009 r.

Wyjazd jest dofinansowany ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Fundacja_pomocna_reka@interia.pl,
www.pomocnareka.org.pl

Galeria

fot. 1
zdjecie

Krzysztof Bychowski

Rednacz portalu, jeden z jego pomysłodawców i twórców - odpowiedzialny za stronę techniczną i organizacyjną całego przedsięwzięcia.

Mieszkaniec Marek od 1995 roku, właściciel firmy zajmującej się tworzeniem stron internetowych - ACTIVENET www.avn.pl

@ RedNacz małpa marki kropka net kropka pl, 501 271 048

www.avn.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry