Życzenia z okazji rozpoczęcia Roku Szkolnego.

Marlena Stosio MSG SP1 SP2 SP3 SP4 SP5 Adastra

 1 września 2016    16:25

Z okazji rozpoczynającego się nowego roku szkolnego w imieniu Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego oraz swoim składam Wszystkim Dyrektorom, Nauczycielom i Pracownikom Oświaty najserdeczniejsze życzenia spokojnej i satysfakcjonującej pracy, wytrwałości i wyrozumiałości.

Wszystkim zaś mareckim Uczniom, a szczególnie tym, którzy rozpoczynają przygodę z nauką życzę, aby spełniły się wasze marzenia o szkole,  aby zdobyta wiedza  umożliwiała osiągnięcie kolejnych sukcesów w następnych etapach edukacji, a szkoła była dla Was tym miejscem do którego z chęcią będziecie przychodzić i mieć poczucie bezpieczeństwa

Wszystkim Rodzicom i Opiekunom naszych Uczniów, życzę cierpliwości i konsekwencji w wychowaniu młodego pokolenia oraz licznych miłych przeżyć związanych z osiągnięciami Waszych podopiecznych.

Marlena Stosio

Prezes Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego

Galeria

zdjecie: 91368

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry