Spotkanie z mieszkańcami Marek - okręg wyborczy nr 18. Zapraszam Tomasz Paciorek

START:    16 września 2016

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 6 września 2016    10:00

Szanowni Państwo,

w wyborach samorządowych w listopadzie 2014 r., z ramienia Stowarzyszenia "MARKI-PUSTELNIK-STRUGA", uzyskałem mandat radnego miasta Marki w okręgu wyborczym nr 18. Dotyczy to ulic: Al. Piłsudskiego strona nieparzysta nr 79 -101 (od rzeki Długiej do ul. Słonecznej), ul. Bandurskiego, ul. B. Chrobrego, ul. Hoovera, ul. Okólnej strona parzysta nr 16 - 28A, strona nieparzysta 25C - 41 (od rzeki Długiej do ul. Promiennej), ul. Rejtana i ul. Ustronie. Niespełna miesiąc później Rada Miasta Marki powierzyła mi zaszczytną, ale i również odpowiedzialną funkcję Przewodniczącego Rady Miasta Marki.

Starając się wykonywać powierzony mi mandat godnie i z należytą starannością zapraszam Państwa na coroczne spotkanie sprawozdawcze z działalności radnego, które połączone będzie z przyjęciem od Państwa propozycji wniosków do projektu budżetu miasta Marki na 2017 r. Spotkanie odbędzie się w dniu 16 września 2016 r. w piątek o godz. 18.30 w sali gimnastycznej domu katolickiego (obok kościoła parafii św. Izydora w Markach) przy Al. Piłsudskiego 93.

Celem spotkania będzie:
  1. Podsumowanie działalności radnego.
  2. Przyjęcie propozycji wniosków do projektu budżetu miasta Marki na 2017 r. - dyskusja.
  3. Interpelacje i zapytania do radnego.
  4. Sprawy różne.
  5. Zakończenie spotkania.

Jeśli ktoś z Państwa w tym terminie nie dysponuje czasem, a ma wnioski dotyczące okręgu nr 18 to zachęcam do kontaktu mailowego: przewodniczacy@marki.pl

Z wyrazami szacunku

Tomasz Paciorek

Galeria

zdjecie: 91555
fot. 1
fot. 2
zdjecie

Tomasz Paciorek

Strzelec wyborowy Tireur Delite 2e REI Legion Etrangere Francaise.

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry