MSG zaprasza na swoją stronę internetową

Paweł Pniewski MSG

 6 września 2016    19:42

Szanowni Mieszkańcy,

Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze zaprasza do odwiedzenia naszej nowej strony internetowej znajdującej się pod adresem: www.msg.net.pl. Na stronie internetowej znajdą Państwo wieści z funkcjonowania naszego stowarzyszenia, informacje o naszych inicjatywach, zaproszenia do udziału w organizowanych przez nas wydarzeniach, a także wiadomości z życia miasta.


Na nowej stronie zamieszczać będziemy także terminy dyżurów naszych radnych, którzy są dostępni do Państwa dyspozycji. Nie wyobrażamy sobie prac w radzie bez Państwa udziału. Dzięki zakładce "kontakt" każdy ma możliwość podzielenia się z nami swoimi spostrzeżeniami i pomysłami.


Jesteśmy jedną z najdłużej działających organizacji pozarządowych na terenie Marek. Początki naszej działalności sięgają 2000 r. Doświadczenie oraz zaangażowanie członków naszego stowarzyszenia pozwala nam na realizację wielu inicjatyw społecznych. Organizujemy oraz wspieramy projekty z zakresu oświaty, kultury i sportu. Wiele radości daje nam możliwość działalności charytatywnej na rzecz mieszkańców Marek.


Mamy duże doświadczenie, wdrażamy wiele ciekawych inicjatyw, ale wciąż jesteśmy otwarci na wszystkich tych, którym dobro naszego miasta jest bliskie.

Zapraszamy do wspólnego działania.

Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze
www.msg.net.pl
biuro.msg@gmail.com 

Galeria

zdjecie: 91614
zdjecie

Paweł Pniewski

Paweł Pniewski, przewodniczący Rady Miasta Marki, prezes zarządu stowarzyszenia Grupa Marki 2020, członek Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.
Społecznik, podróżnik, wielbiciel kultury kulinarnej.
Związany z mareckim samorządem od 2010 roku. Z portalem współpracuje od 2009 roku.

pniewski.wordpress.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry