Przetarg na zakup ziemi w Markach

Tadeusz Markiewicz UMMarki

 7 września 2016    15:55

Ratusz wystawił na sprzedaż trzy działki: przy ul. Saturna, Żbika oraz Jasińskiego, przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową.


Czy chcesz zainwestować i zamieszkać  w miejscowości, w której powstanie najwięcej nowych mieszkań w przeliczeniu na 1000 mieszkańców? Marecki ratusz właśnie daje taką szansę. Jesienią odbędą się trzy przetargi na miejskie nieruchomości. Magistrat wystawił na sprzedaż:

- grunt o powierzchni 561 mkw przy ul. Jasińskiego; cena wywoławcza 140 600 zł;

- grunt o powierzchni 2169 mkw przy ul. Żbika; cena wywoławcza 620 000 zł;

- grunt o powierzchni 2299 mkw przy ul. Saturna róg Marsa; cena wywoławcza 560 000 zł;

Przetarg na parcelę przy Jasińskiego odbędzie się 11 października 2016 r. o godz. 16.15, a przetargi na działki  przy ul. Żbika i Saturna 15 listopada odpowiednio o godz. 16.15 i 16.45.

Szczegóły przetargów i opis nieruchomości:  http://bip.marki.pl/pl/bip/nieruchomosci/2013

Według raportu Money.pl, Marki są "potęgą budowlaną".  Na podstawie danych Głównego Urzędu Statystycznego popularny serwis internetowy policzył, że w ubiegłym roku w naszym mieście powstało 28 mieszkań w przeliczeniu na 1000 mieszkańców.  Na kolejnych miejscach w zestawieniu są Kobyłka (19,78)  oraz Rzeszów (12,87).

- Budowa obwodnicy, która w przyszłym roku odblokuje miasto, stworzenie systemu kanalizacji sanitarnej i wodociągowej, rozpoczęte w tej kadencji inwestycje drogowe i szkolne sprawiają, że nasze miasto staje się magnesem dla inwestorów i przyciąga nowych mieszkańców - podkreśla Jacek Orych, burmistrz Marek.

Galeria

zdjecie: 91691
zdjecie

Tadeusz Markiewicz

Zaręczony z samorządem, w poprzednim wcieleniu redaktor, wydawca, nieustająco marecki bloger

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry