9 września 2016    14:56

Podczas wczorajszej sesji Rady Powiatu Wołomińskiego przyjęliśmy bardzo ważną dla Marek uchwałę, w wyniku której Marki otrzymają wsparcie w formie pomocy finansowej przy realizacji inwestycji drogowych: Zagłoby i Zygmuntowska. To jak ważne są to inwestycje dla tzw. Marek Południowych nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Kwota tej pomocy opiewa na 2 mln zł. i jest niewątpliwy przełom, jeśli chodzi o wsparcie Powiatu dla naszego miasta. Niewątpliwie jest to konsekwencja bardzo dobrej współpracy w tej kadencji na linii #MiastoMarki ? #PowiatWołomiński. Nie bez znaczenia jest tu aktywność burmistrza Marek, z którym jeszcze chwilę przed sesją uzgadnialiśmy wspólnie ostatnie szczegóły...Galeria

zdjecie: 91781
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.net

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry