Remis i dwie porażki Marcovii

Marcin Boczoń Marcovia

 9 września 2016    16:09

Po okazałym zwycięstwie z Vulcanem Wólka Mlądzka Marcovię dopadl, miejmy nadzieję chwilowy, kryzys. Zespół Konrada Kucharczyka w trzech kolejnych ligowych potyczkach zdobył bowiem zaledwie punkt.

Remisem 0:0 zakończyło się spotkanie z rezerwami Legionovii Legionowo. Mimo, że Marcovia była zdecydowanie lepsza i stworzyła sobie mnóstwo bramkowych okazji to nie udało się zdobyć choćby jednej, dającej powód do radości bramki. W kolejnym pojedynku mareccy zawodnicy zmierzyli się na wyjeździe z Drukarzem Warszawa. Mecz zakończył się niesprawiedliwą porażką Marcovii 0:2. To było drugie z rzędu spotkanie, w którym podopieczni Konrada Kucharczyka byli o niebo lepsi od rywali, ale nie przełożyło się to na zdobycie kompletu punktów. 3 września miało nastąpić przełamanie w starciu z Dębem Wieliszew. Niestety także tym razem mimo wielu klarownych sytuacji Marcovia uległa przeciwnikowi 1:3. Jedyne trafienie dla naszej drużyny zanotował Dawid Sawicki. Okazją do przełamania się będzie kolejne ligowe spotkanie, w którym zawodnicy Konrada Kucharczyka zmierzą się na wyjeździe z Olimpią Warszawa.

Skład Marcovii z meczu przeciwko Legionovii II Legionowo:
Krasiewicz - Pękała, Piwowarek, Mędrzycki, M. Rogalski - Kublik (46 Pacuszka), Rowicki (60 Ochman), Grykałowski, Rojek - Strąpoć (46 Buczek), Sawicki (60 Bielecki)

Skład Marcovii z meczu przeciwko Drukarzowi Warszawa:
Bestry - Mędrzycki, Piwowarek, Żółkowski, Pękała (46 Świniarski) - Buczek, Strąpoć, Grykałowski, M. Rogalski (62 Bielecki) - Pacuszka (71 Ochman), Sawicki (55 Rojek)

Skład Marcovii z meczu przeciwko Dębowi Wieliszew:
Bestry - Bielecki (55 Pękała), Piwowarek, Mędrzycki (75 Rogalski), Świniarski - Kublik, Grykałowski, Strąpoć (75 M. Ochman), Rojek - Pacuszka (60 Brzeziński), Sawicki

Galeria

zdjecie: 91880

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry