Zapraszam na kolejny dyżur radnego pod chmurką! #WerelichPomaga

START:    20 września 2016

Arkadiusz Werelich PowiatWołomiński

 13 września 2016    13:38

Moi Drodzy, Szanowni Państwo, już dziś zapraszam na kolejny dyżur radnego pod chmurką - przyszły wtorek, tj. 20.09.2016 r., w godz. 8:00 - 10:00! To będzie dobry czas na rozmowy o Markach, o Powiecie przy porannej kawie i herbacie. Zapraszam!

Warto wspomnieć, że pierwszy z dyżurów, który miał miejsce przed wakacjami cieszył się dużym zainteresowaniem wśród Mieszkańców. Warto również wspomnieć, że przyniósł on wymierne efekty w rozwiązaniu kilku problemów, które to trapiły Mieszkańców. Warto także wspomnieć, że to właśnie na ostatnim dyżurze Mieszkańcy wskazali tematy do budżetu obywatelskiego, które później złożyłem w formie wniosków do tegorocznej edycji. Warto więc rozmawiać...  warto się spotkać...
#Marki #MiastoMarki #dlaMarek #dlaMieszkańców #PowiatWołomiński #WerelichPomaga

Galeria

zdjecie: 91906
fot. 1
fot. 2
fot. 3
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.net

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry