XII Spartakiada Rodzinna.

Marlena Stosio MSG

 14 września 2016    13:47

XII Spartakiada Rodzinna zbliża się wielkimi krokami. Będzie bardzo twórczo, kolorowo i rodzinnie. W tym roku Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze przygotowało wiele nowości ! Na Spartakiadzie będzie można uczestniczyć w wielu konkursach z super nagrodami,  warsztatach edukacyjnych, prezentacji artystycznej Mareckiego Ośrodka Kultury i pokazach artystycznych . Na gości będzie również czekał park gastronomiczny, foto-budka i kolorowe dmuchane zjeżdżalnie. Dla naszych czteronogich członków rodziny firma Kakadu przygotowała specjalne stanowisko i niespodzianki.

25.09.


Stadion Miejski w Markach


godz. 12 - 19


ZAPRASZAMY SERDECZNIE


Serdecznie Państwa zapraszamy, wspaniała rodzinna  atmosfera, która towarzyszy nam od lat i moc atrakcji czeka na Państwa.

Tak jak obiecaliśmy w poprzednich artykułach , postaramy  się zaprezentować Państwu partnerów, sponsorów i wieloletnich przyjaciół Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego, którym Serdecznie Dziękujemy za to, że jesteście z nami i wspieracie nasze inicjatywy.

Pozdrawiam Serdecznie

Marlena Stosio

Prezes Mareckiego Stowarzyszenia GospodarczegoNaszą firmę założył w 1982 roku i przez wiele lat prowadził Władysław Cygan. Autoryzowanym Dealerem Toyoty Motor Poland jesteśmy od 1992 roku.

Autoryzowana Stacja Obsługi Toyota Marki i Toyota Żerań są doskonale znane wielu mieszkańcom Warszawy oraz województwa mazowieckiego, a ich bardzo ważnym atutem jest znakomita lokalizacja i duża liczba miejsc parkingowych dla Klientów.

Obecnie w Toyota Marki i Toyota Żerań zatrudnionych jest ponad 200 osób.
W odpowiedzi na Państwa rosnące wymagania i w trosce o kompleksowość naszej oferty, w 2007 roku rozpoczęła działalność firma Toyota Marki Fleet Management zajmująca się wynajmem samochodów. Wychodząc naprzeciw indywidualnym potrzebom i życzeniom naszych Klientów staramy się w pełni zaspokoić oczekiwania każdego z nich. Nasze działania oparte są na wszechstronnej współpracy z partnerami, zbudowanej na wzajemnym zaufaniu i rzetelności.


http://www.toyotamarki.com.pl/

 

 Kancelaria Podatkowa Skłodowscy to wyjątkowa oferta na polskim rynku: połączenie eksperckiej wiedzy prawno-podatkowej z nowoczesnymi rozwiązaniami informatycznymi i pełną gamą usług outsourcingowych.

Misją Kancelarii jest dostarczanie kompleksowej usługi wsparcia dla biznesu. Klienci mogą skorzystać z doradztwa podatkowego, prawnego, gospodarczego i finansowego oraz optymalizacji procesów zarządzania. Przejmujemy pełną odpowiedzialność za powierzone nam sprawy rachunkowo-księgowe i kadrowo-płacowe, które prowadzimy w imieniu naszych Klientów, jednocześnie reprezentując ich przed odpowiednimi instytucjami. Wypracowany przez nas model współpracy pozwala Klientom rozwijać biznes bez obciążeń związanych z załatwianiem bieżących spraw administracyjnych i urzędowych.

Od początku powstania firmy, Kancelaria Podatkowa Skłodowscy, wykorzystuje nowoczesne technologie informatyczne w całej swojej działalności. Dzięki współpracy z profesjonalnymi firmami z tej dziedziny, cała platforma informatyczna wyposażona jest w najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa danych i systemu zapewnienia ciągłości działania. Elektroniczny system obiegu dokumentów, pozwala na ich szczegółową analizę i zarządzanie jakością usług Kancelarii. Najnowsze rozwiązania informatyczne, z których korzysta Kancelaria dostępne są także dla naszych Klientów.

http://sklodowscy.pl/

 Sprzedajemy książki wszędzie tam, gdzie jest nasz klient. Współpracujemy z sieciami księgarskimi, hurtowniami książek, księgarniami oraz sklepami internetowymi. Przekonaliśmy do współpracy detalistów, którzy dotychczas nie oferowali książek swoim klientom. Nasze książki można znaleźć w supermarketach, dyskontach, drogeriach, sieciach RTV oraz salonach prasowych.

Lubimy niełatwe wyzwania. Dlatego wciąż szukamy nowych kanałów sprzedaży dla naszych książek.

Zależy nam, by książki były dostępne dla każdego klienta. Dlatego nieustannie szukamy nowych miejsc sprzedaży.

Wieloletnie doświadczenie w pracy dla największych firm i znanych marek oraz kompleksowa międzynarodowa produkcja pozwalają nam na dostarczanie klientom biznesowym wysokiej jakości wydawnictw.

Zachęcamy do szukania inspiracji i korzystania z gotowych materiałów ? scenariuszy zajęć, kart pracy, porad pedagogów i materiałów graficznych.

Wierzymy, że wartościowe książki i ciekawie opowiedziana historia o nich to pierwszy krok do zaszczepienia pasji poznawania świata u młodych czytelników.

http://www.egmont.pl/

 

 

 

 

Galeria

zdjecie: 92010
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry