Zdecyduj o podziale mareckiego budżetu

START:    30 września 2016

Tadeusz Markiewicz UMMarki

 15 września 2016    10:18

15 września rusza głosowanie na zadania zgłoszone w ramach Mareckiego Budżetu Obywatelskiego 2017.

Przed Tobą 16 projektów złożonych w ramach Mareckiego Budżetu Obywatelskiego. Od głosu Twego i Twojej rodziny może zależeć to, co w naszym mieście powstanie w 2017 r. Od czwartku, 15 września, masz znakomitą okazję bezpośrednio zdecydować, czy w Twoim rejonie zostanie zrealizowany projekt, który zaproponowali Twoi sąsiedzi z Marek.

Wystarczy tak niewiele, aby zrobić tak wiele. Wypełnienie papierowej ankiety lub głosowanie przez internet zajmie Ci zaledwie kilka chwil. I to wszystko, by współdecydować o podziale dużych pieniędzy z miejskiego budżetu, bo w tegorocznej edycji budżetu obywatelskiego do podziału jest 600 tys. zł. Głosują już łodzianie, gdańszczanie warszawiacy, dlaczego nie mieliby tego robić markowianie? Zapraszamy do głosowania do 30 września do północy.

Więcej TUTAJ

Galeria

zdjecie: 92044
zdjecie

Tadeusz Markiewicz

Zaręczony z samorządem, w poprzednim wcieleniu redaktor, wydawca, nieustająco marecki bloger

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry