#WCpark To Wasz projekt!

START:    30 września 2016

Arkadiusz Werelich PowiatWołomiński

 16 września 2016    00:32

Już od wczoraj Mieszkańcy Marek mogą oddawać swoje głosy na projekty w ramach Budżetu Obywatelskiego 2017. Można głosować w formie tradycyjnej , jak również elektronicznej, a to wszystko dla wygody Mieszkańców Marek, którzy chcą wziąć udział w obecnej edycji Budżetu Obywatelskiego. W tym roku każdy z nas może oddać swój głos na jeden z projektów w każdej z kategorii: KULTURA I EDUKACJA, SPORT I REKREACJA, INFRASTRUKTURA DROGOWA oraz INNE.

Drodzy Mieszkańcy, w tym miejscu chciałbym zwrócić Waszą uwagę na kategorię INNE, gdzie jednym z projektów jest ?Budowa publicznej, ogólnodostępnej toalety w Markach?. Lokalizacją wspomnianej toalety byłby miejski park przy ul. Piłsudskiego lub jego najbliższa okolica. Wniosek o budowę takiej toalety złożyłem w imieniu Was ? Mieszkańców, ponieważ to właśnie Wy apelowaliście podczas jednego z moich dyżurów na bazarze przy ul. Paderewskiego o interwencję w tej sprawie. Dosłownie chwilę po tym dyżurze rozpocząłem pracę nad wnioskiem, który następnie złożyłem w Urzędzie Miasta Marki. To jest Wasz projekt!

Więcej na: WERELICH.NET

Galeria

zdjecie: 92057
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.net

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry