Park Gastronomiczny XII Spartakiady Rodzinnej.

START:    25 września 2016

Marlena Stosio MSG

 16 września 2016    13:03

XII edycja Spartakiady Rodzinnej CZAT Marki 2016 to już kolejna okazja na cudownie spędzenie aktywnego popołudnia 25 września na terenie Klubu Sportowego Marcovia Marki przy ul. Wspólnej 12, pełna gama wydarzeń kulturalnych, sportowych, artystycznych i rzecz jasna również kulinarnych.
Tegoroczna edycja spartakiady jak co roku,  od każdej poprzedniej jest większa ciekawsza i bardziej zakręcona.

W ramach tegorocznej kulinarnej edukacji dla dzieci i młodzieży, choć nie tylko, kilka niespodzianek. Po raz pierwszy w historii imprezy przeprowadzony zostanie w pełni profesjonalny Kulinarny Konkurs Grill & BBQ gdzie rywalizacja odbywać się będzie na profesjonalnych  lokomotywach grillo-wędzarniach marki Smoker. Uczestnicy wystartują w trzech kategoriach: służby i organizacje mundurowe, dziennikarze i artyści oraz rodziny mareckie.
Jak co roku cała masa konkurów i kulinarnych warsztatów edukacyjnych a wśród nich: konkurs przygotowania fantazyjnej kanapki, konkurs dekorowania tarty owocowej oraz rywalizacja w piciu shake truskawkowego na czas. Konkurs rozpoznawania przypraw i ziół w ramach rywalizacji rodzinnej   a także warsztaty kulinarne: przygotowanie pieczonych, cynamonowo-miodowych jabłek z żurawiną, nauka komponowania smaków i przygotowania (zdrowych i smacznych) shake-ów z warzyw i owoców oraz po raz pierwszy w historii imprezy warsztaty dla panów z zakresu wędzenia ryb nie tylko słodkowodnych zakończone degustacją własnoręcznie uwędzonych w trakcie imprezy pstrągów tęczowych.
Wszystkie konkursy i warsztaty kulinarne odbędą się przy współpracy i pod okiem kilkunastu zawodowych szefów kuchni ze znamienitych warszawskich hoteli i restauracji. Na zwycięzców czekają puchary, medale i nagrody od sponsorów imprezy.

Zapraszam i Pozdrawiam Serdecznie

Marlena Stosio

Prezes Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego

Galeria

zdjecie: 92075
fot. 1

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry