XII Spartakiada Rodzinna. Przyjaciele i Partnerzy.

Marlena Stosio MSG

 19 września 2016    12:09

Odliczamy dni do XII Spartakiady Rodzinnej ! To już 25.09. (niedziela). Startujemy o godzinie 12.00. Będzie moc atrakcji i zabawy. Będzie aktywnie, rodzinnie i twórczo. Mareckie Stowarzyszanie Gospodarcze Zaprasza Wszystkich Państwa bardzo serdecznie do wspólnej rodzinnej zabawy. Tak jak obiecaliśmy prezentujemy Państwu przyjaciół, partnerów i sponsorów Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.MGM S.A. jest dystrybutorem i autoryzowanym partnerem wiodących producentów technologii IT, działającym zarówno w Polsce jak i na rynku globalnym. Spółka powstała w 2006 r. odnotowując z roku na rok bardzo dynamiczny rozwój, który został doceniony licznymi nagrodami branżowymi oraz biznesowymi. Firma MGM S.A. wyspecjalizowała się w dystrybucji komponentów komputerowych, ale dynamiczny rozwój spółki zaowocował wprowadzeniem do oferty nowych kategorii produktowych. Dzisiaj spółka jest w stanie odpowiedzieć na każde zapotrzebowanie swoich klientów. Obecna oferta to części komputerowe, oprogramowanie, gotowe produkty z branży IT oraz elektronika konsumencka. MGM S.A jest autoryzowanym partnerem największych producentów produktów oraz technologii IT i CE tj.: ADATA, AMD, ASUS, CANON, CRUCIAL, GIGABYTE, HGST, HP, INTEL, KINGSTON, LACIE, LENOVO, LG, MICROSOFT, SAMSUNG, SANDISK, SEAGATE, SONY, TOSHIBA, VERBATIM, WD.

Spółka dysponuje własnym zapleczem logistyczno-magazynowym oferując unikalne rozwiązania logistyczne dla swoich Partnerów Handlowych na całym świecie. Bezpośrednia współpraca z producentami oraz wyjątkowe warunki logistyczne pozwalają na natychmiastowe odpowiadanie na potrzeby Partnerów Handlowych umożliwiając rozwój współpracy. Naszym klientom oferujemy także wsparcie w zakresie usługi personalizacji produktów czy montażu komputerów i innych urządzeń w zależności od wymagań związanych z kontraktami, projektami integracyjnymi czy przetargami.
Nasi Partnerzy cenią sobie przede wszystkim naszą elastyczność i błyskawiczne działanieFirma BULIK jest cenionym wytwórcą i producentem najwyższej jakości słodyczy z ponad sześćdziesięcioletnim doświadczeniem. Stosując tradycyjne receptury i wybierając produkty tylko najwyżej jakości tworzymy niezapomniane smaki, które są znakiem rozpoznawczym naszej marki.

Początki firmy BULIK sięgają 1950 roku, kiedy to Tadeusz Bulik wyprodukował pierwsze słodycze. Ale największy rozwój firmy przypada na lata 80-te, gdy syn Tadeusza, Bogdan, przejął kontrolę nad firma. Z domowego przedsiębiorstwa, firma przerodziła się w markę o ustabilizowanej pozycji rynkowej i o międzynarodowym zasięgu. Nasze słodycze znajdują się na półkach sklepów w Europie, Kanadzie i USA.

Dzięki ciągłemu rozwojowi, pasji i dążeniu do doskonałości, firma BULIK nieustannie poszerza swoja ofertę, by zaspokoić gusta swoich klientów. W chwili obecnej proponujemy między innymi karmelki twarde nienadziewane i nadziewane, pomadki miękkie mleczne- toffee, pomadki miękkie wodne typu sugus, cukierki rozpuszczalne do żucia, galaretki z agarem , pianki mleczne oblewane w czekoladę.

Nasze wyroby spełniają wymagania nawet najbardziej wyrafinowanych konsumentów. Troską producenta jest dbanie o szczegół i wyjątkowość produktów, zarówno pod względem estetyki, jak i niepowtarzalnych, ciągle doskonalonych walorów smakowych.SPORT DLA WSZYSTKICH WSZYSTKO DLA SPORTU - To zobowiązanie, które od samego początku Decathlon składa swoim klientom. Mieszcząc wszystkie sporty pod jednym dachem, nasza firma od samego początku dąży do tego, by uczynić sport jeszcze bardziej dostępnym dla każdego.

Ta dostępność to m.in. proste sklepy, optymalna logistyka oraz nasze codzienne zaangażowanie, dające w efekcie produkty dobrej jakości w niskiej cenie, a także szeroka oferta artykułów sportowych. Oferta ta, to nie tylko produkty marek międzynarodowych, ale także naszych marek własnych, zwanych Markami Pasji, tj. Quechua, b-Twin, Tribord itd.

Oprócz szerokiej gamy produktów, Decathlon oferuje również liczne usługi ułatwiające uprawianie sportu, tj. serwis sportowy, zakupy na raty czy karty podarunkowe.

Od kilku lat firma stara się również jeszcze bardziej zacieśniać relacje z klientami, organizując dla nich sportowe atrakcje. Imprezy te, to świetna okazja do sportowej zabawy, a także możliwość odkrycia nieznanych dotąd dyscyplin sportowych.

Decathlon to także blisko 41 000 pracowników. Ich wspólną pasją jest radość płynąca z czynnego uprawiania sportu, którą codziennie chętnie dzielą się ze swoimi klientami. 

Supermarkety Piotr i Paweł działają na polskim rynku od ponad 23 lat. Od początku istnienia sieć przywiązuje ogromną wagę do zadowolenia klientów, dbając o szeroki wybór, wysokiej jakości produktów i najwyższą jakość obsługi. Dwie ostatnie dekady były dla nas wypełniane ciężką, ale przynoszącą wielką satysfakcję, pracą.

Dziś już ponad setka sklepów jest obecna w kilkudziesięciu miastach w całym kraju. Średnia powierzchnia sprzedażowa wynosi 1100 m2, a asortyment sięga15 000 pozycji. Klienci wybierają supermarkety Piotr i Paweł, ponieważ są to sklepy, w których to oni czują się najważniejsi. Tutaj mogą być pewni szerokiego wyboru wysokiej jakości produktów i wyjątkowo przyjaznej atmosfery podczas zakupów.

Społeczna odpowiedzialność biznesu to jeden z filarów strategii sieci supermarketów Piotr i Paweł. Firma aktywnie wspiera projekty edukacyjne, społeczne, akcje charytatywne, wydarzenia sportowe i kulturalne. Bycie odpowiedzialnym dla sieci oznacza spełnienia wszystkich wymogów formalnych i prawnych w kontaktach z partnerami biznesowymi, a także inwestycje w ochronę środowiska. Angażujemy się w projekty o zasięgu ogólnopolskim, takie jak np. walkę z problemem niedożywienia poprzez regularne uczestnictwo w Zbiórce Żywności Federacji Banków Żywności bądź Caritas, ale pamiętamy także o środowisku lokalnym. Propagujemy ruch i zdrowie. Stworzyliśmy pracowniczą drużynę biegaczy Markę Formy, bo w zdrowym ciele zdrowy duch. Z myślą o przyszłości dzieci stworzyliśmy Fundację Piotr i Paweł "Radość Dzieciom", która wspiera młode osoby szczególnie uzdolnione, chore bądź potrzebujące.

 

Nie jesteśmy w stanie wyrazić wdzięczności i podziwu dla Państwa życzliwości i przyjaźni.


Dziękujemy.


Marlena Stosio


Prezes Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego


https://msgmarki.wordpress.com/


https://www.facebook.com/MSGmarki


Galeria

zdjecie: 92111
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry