XII Spartakiada Rodzinna - Przyjaciele i Partnerzy Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.

Marlena Stosio MSG

 20 września 2016    12:33

Kolorowe dmuchane zjeżdżalnie, park gastronomiczny, zawody o tytuł sportowej Rodziny Roku 2016, Eko - Jarmark, Konkursy kulinarne, Foto-budka, Wioska Kowbojska, stoisko z domowymi wypiekami, malowanie twarzy,  i wiele, wiele innych atrakcji czeka na Państwa na XII Spartakiadzie Rodzinnej. Firma Kakadu przygotowała dla najmłodszych konkursy i super niespodzianki.... ale nie będziemy zdradzać za wiele. Czekamy na Państwa :)

NIEDZIELA  25. Września 2016


STADION MIEJSKI


GODZ 12.00 - 19.00Przedstawiamy Państwu Przyjaciół i Partnerów Mareckiego Stowarzyszenia GospodarczegoDziałalność developerska jest głównym kierunkiem aktywności firmy Mazovia Development Sp. z o. o. S.K. z siedzibą w Markach.

W lutym 2013 r. spółka zakupiła nieruchomość składającą się z dwóch działek 48/3 i 48/4 z obrębu 3-09 w Markach przy ulicy Promiennej o łącznej powierzchni 4874 m2. Po okresie projektowania i uzyskaniu pozwolenia na budowę w drugiej połowie lipca 2013 r. rozpoczęto proces budowlany. Inwestycja o nazwie Promienna II, zrealizowana została w dwóch etapach. Budynki oddano do użytkowania w grudniu 2014 r. Łącznie wybudowano 70 mieszkań, 43 miejsca postojowe w garażu, 36 miejsc postojowych na zewnątrz, 41 komórek lokatorskich. Wszystkie lokale zostały sprzedane.

W chwili obecnej Spółka prowadzi inwestycję Promienna I, prace budowlane rozpoczęto w dniu 05.06.2015 r. Budowa realizowana jest na działkach 48/5, 48/7, 47/2 i 46/2 o łącznej powierzchni 10571 m2. Powstają dwa budynki dwupiętrowe, w których znajduje się łącznie 141 mieszkań, 92 miejsc postojowych w garażu, 55 miejsc postojowych na zewnątrz oraz około 250 m2 komórek. Budowa prowadzona jest przy współpracy z generalnym wykonawcą, firmą Przedsiębiorstwo Budowlane KAS-BUD, należącą do wspólnika spółki, który realizował także Osiedle Promienna II.

Spółka zakupiła także grunt pod inwestycję, Promienna III, o łącznej powierzchni 12288 m2. Przewiduje się realizację około 200 mieszkań oraz około 800 m2 powierzchni użytkowej. Trwają obecnie prace projektowe, posiadamy już pozwolenie na budowę, której rozpoczęcie planowane jest w II połowie tego roku.

Mimo, że Spółka jest stosunkowo młoda, to jej wspólnicy mają 15 - letnie doświadczenie w realizacji inwestycji mieszkaniowych. Ważnym elementem mającym wpływ na realizację inwestycji z sukcesem jest fakt prowadzenia robót w systemie generalnego wykonawcy, pod czujnym okiem wspólnika, będącego jednocześnie Prezesem firmy. Spółka ma zapewnione bezpieczeństwo finansowania inwestycji i wsparcie w innych firmach wspólników.

Deweloper ma na celu realizowanie nowoczesnych inwestycji mieszkalnych na terenie Powiatu wołomińskiego i jego okolic. Kieruje się przemyślanymi rozwiązaniami ze szczególną troską o jakość wykonywanych projektów. Starannie dobiera lokalizacje, dodatkowo dbając o wszelkie udogodnienia w zakresie samego budynku, jak i infrastruktury

Jest wiele projektów deweloperskich w okolicy. My jednak nie spoglądamy na działania innych. Realizujemy swoje pomysły na inwestycje i dopieszczamy każdy szczegół, by cieszyły oko tych, którzy w nich zamieszkają, a jednocześnie by wpasowały się w najbliższe otoczenie i charakter miasta Marki.

 

 Największa w Polsce sieć profesjonalnych sklepów zoologicznych, która powstała w 1999 roku. Posiada 40 sklepów stacjonarnych, zlokalizowanych w największych centrach handlowych oraz sklep internetowy. Oprócz sprzedaży zwierząt, karm i różnorodnych akcesoriów dla nich, współpracuje z licznymi towarzystwami, działającymi na rzecz zwierząt.

Organizuje również liczne akcje edukacyjne, których celem jest szerzenie wiedzy o zwierzętach i uwrażliwianie na ich los.

W piątek 22. lipca Markach w Parku Handlowym Prima Park otworzyliśmy nasz kolejny sklep. Tego dnia, już z samego rana, przed wejściem zjawili się ludzie ciekawi nowego Kakadu. Punktualnie o godzinie 9-tej, dzieci które przyszły ze swoimi rodzicami, uroczyście przecięły czerwoną wstęgę rozpoczynając tym sposobem historię Kakadu w Markach.

Wydarzeniu towarzyszyły różne promocje i atrakcje, jak malowanie buziek czy konkursy z nagrodami. Sto pierwszych osób wraz z paragonem otrzymało kartę stałego klienta Kakadu, nabywając prawo do 5% rabatu we wszystkich naszych sklepach. Zakupy zapewne były udane, ponieważ już w piątek kilka zwierzaków znalazło nowy dom i nowych właścicieli.

To pierwszy sklep Kakadu w Markach, mamy nadzieję, że z czasem zdobędzie wielu klientów.

W sklepie zoologicznym Kakadu w PH Prima Park można kupić:

 • karmy dla psów i kotów, akcesoria dla psów, akcesoria dla kotów; • gryzonie, króliki, fretki, ptaki; • pokarmy dla gryzoni, pokarmy dla królików,, akcesoria dla gryzoni, akcesoria dla królików; • pokarmy dla fretek, akcesoria dla fretek; • pokarmy dla ptaków akcesoria dla ptaków; • ryby akwariowe, bezkręgowce wodne; • pokarmy dla ryb akwariowych, akwaria, akcesoria akwarystyczne; • gady, płazy, bezkręgowce • pokarmy dla gadów, pokarmy dla płazów, terraria, akcesoria do terrariów.
Sun Chemical jest największym producentem farb oraz pigmentów dla całego świata druku. Jest także wiodącym dostawcą materiałów poligraficznych i usług na rynki opakowań, wydawnictw, powłok, tworzyw sztucznych, kosmetyków i na inne rynki przemysłowe. Posiada ponad 300 zakładów na całym świecie, które świadczą usługi na rzecz lokalnych klientów mając na uwadze perspektywę globalną.

Sun Chemical jest częścią japońskiego koncernu chemicznego DIC (dawniej Dainippon Ink and Chemicals). Firma posiada rodowód sięgający 1818 roku. Dzięki swojej historii firma Sun Chemical rozwijała się dynamicznie zarówno organicznie jak i w drodze przejmowania innych firm i marek, np. Coates Lorilleux, HARTMANN, Grafisk Faerg, Usher Walker, Gibbon, Prisma, Swale.


W Polsce Sun Chemical Sp. z o.o. działa od 1994 roku. Od 2003 roku główną siedzibą firmy jest nowoczesny zakład wraz z kompleksem biurowym w Markach pod Warszawą.


Sun Chemical Polska stanowi część regionu CEE - Europy Środkowej i Wschodniej z siedzibą w Wiedniu.


 Firma M&P Pavlina Sp. z o.o. Sp. komandytowa, jest właścicielem marki M&P Alkohole i Wina Świata, obecnej na rynku już od 1996 roku. Na chwilę obecną posiadamy 21 ekskluzywnych salonów z wysokiej jakości winami i alkoholami mocnymi, jeden prestiżowy Whisky&Cognac Club, biura sprzedaży bezpośredniej przez telefon oraz zespół przedstawicieli handlowych w całej Polsce.

 

Importujemy wina i alkohole mocne z niemal całego świata - zarówno trunki unikatowe, jak i popularne. Na półkach naszych salonów można znaleźć ponad 2300 tytułów, które sprowadzamy bezpośrednio od producentów. Nawiązaliśmy współpracę z ponad 90 dostawcami zagranicznymi oraz wieloma polskimi dostawcami lokalnych alkoholi. Stworzyliśmy również 3 własne marki wódek: dwie należące do kategorii Premium - Pawlina i Dwór Polski oraz Starosta z kategorii mainstream.

Współpracujemy z tak znaczącymi dostawcami jak m.in:

 • W kategorii Whisky: BenRiach, GlenDronach, Sprinbank i Kilchoman ze Szkocji, Nikka z Japonii oraz Blanton,s Bourbon z USA.

 • W kategorii win: Castellare di Castelina and Speri (Włochy), McWilliams (Australia), Pascual Toso (Argentyna), Tabali (Chile), Recanati (Izrael), Brunel de la Gardine (Francja), Waipara West (Nowa Zelandia) , PradoRey i Bodegas Farina (Hiszpania) i wiele, wiele innych.


W naszym portfolio znajdują się również 3 linie koniaku, najlepsza meksykańska Tequila, Rum Barcelo z Dominikany, grappa i likiery od włoskiego Ronera oraz wermuty, absynt, calvados.

Pracujemy na rynku HoReCa  oraz w sektorach B2B i B2C. Ponad 15 tysięcy stałych klientów odwiedza nasze salony, w sektorze B2B jesteśmy dostawcą wielu znanych i cenionych firm.

Dziękujemy Wszystkim Naszym Przyjaciołom, Partnerom i Sponsorom za współpracę, życzliwość i zaangażowanie. Pozdrawiamy Serdecznie i do zobaczenia na Spartakiadzie :)


Marlena Stosio


Prezes Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego


https://www.facebook.com/MSGmarki/


https://msgmarki.wordpress.com/


 

Galeria

zdjecie: 92200
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry