Śp. Krystyna Długosz-Kurczabowa

START:    22 września 2016

Marek Kroczek AkcjaKatolicka MOK

 20 września 2016    16:15

14 września 2016 roku odeszła od nas Pani Krystyna Długosz-Kurczabowa.

Szanowni Państwo,

z ogromnym żalem przekazuję Państwu smutną wiadomość, że 14 września odeszła od nas Pani Krystyna Długosz-Kurczabowa, członek-założyciel Towarzystwa Kultury Języka, wieloletni członek Zarządu i przez kilka kadencji Prezes Oddziału Warszawskiego.

Uroczystości żałobne odbędą się 22 września o godz. 11.00 w kościele p.w. św. Rafała i Alberta na Rudzie przy ul. Gwiaździstej 17 w Warszawie, a o 12.30 na Cmentarzu Komunalnym Północnym w Warszawie (wejście bramą główną, ul. Kazimierza Wóycickiego 14).

 

Elżbieta Wierzbicka-Piotrowska

Prezes Oddziału Warszawskiego TKJ

 

W roku 2015 Pani Krystyna Długosz-Kurczabowa wygłosiła w Mareckim Ośrodku Kultury dwa wykłady: "Język w Biblii, Biblia w języku polskim", których organizatorami byli Parafialny Oddział Akcji Katolickiej przy parafii św. Izydora oraz Marecki Ośrodek Kultury.

Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie

 

 

Galeria

zdjecie: 92233
zdjecie

Marek Kroczek

Współpracuje z portalem marki.net.pl od 2004 roku.
Prezes Mareckiej Akcji Katolickiej.
Radny, przewodniczący Komisji Oświaty Kultury i Sportu Rady Miasta Marki w latach 2006-2010. Pomysłodawca, realizator imprez rodzinno-rekreacyjnych, ogólnomiejskich konkursów międzyszkolnych i wielu innych przedsięwzięć. Organizator wyjazdów rodzinnych oraz pielgrzymek krajowych i międzynarodowych.

Autor hasła MARKOWE MARKI.
Z pasją pomaga innym... zapominając o sobie.
Miłośnik wszystkich zwierząt, dużych i małych.. tych co skaczą i fruwają...

akcja.marki.net.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry