XII Spartakiada Rodzinna. Przyjaciele i Partnerzy MSG.

Marlena Stosio MSG

 21 września 2016    13:01

Spartakiada już w najbliższą niedzielę, czeka na Państwa moc atrakcji i wspaniała rodzinna atmosfera. Na najmłodszych czekają pokazy i warsztaty edukacyjne, pokaz iluzjonisty, happeningi plastyczne, zakręcona zabawa z Kręciołkiem i wiele, wiele innych atrakcji.

Zapraszamy


TERMIN - 25.09.2016


MIEJSCE -STADION MIEJSKI - Marki, ul. Wspólna 12


STARTUJEMY o GODZINIE 12.00Przedstawiamy  Państwu Przyjaciół i Partnerów Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.

  

KIND jest liderem rynku w Polsce oraz jednym z wiodących przedsiębiorstw w dziedzinie aparatów słuchowych na świecie.

We współpracy z NZOZ Esculap w Markach protetycy KIND przeprowadzają profesjonalne bezpłatne badania słuchu oraz diagnozę i konsultacje w zakresie ochrony i protetyki słuchu a także aparatów słuchowych.

Pierwsza niezobowiązująca konsultacja u protetyka słuchu jest możliwa także bez wizyty lekarskiej:

 1. Badanie słuchu
  W badaniu słuchu lub teście językowym mierzona jest sprawność obu uszu. Badanie to dostarcza informacji o stopniu, w jakim dana osoba słyszy, a trwa ono parę minut.

 2. Wyniki badania słuchu
  Protetyk słuchu wyczerpująco objaśni wyniki badania. Badanie pokaże, jak szerokie jest spektrum słyszalnych dźwięków oraz jakie poziomy głośności i odgłosy są słyszane z problemami.

 3. Co potrafią aparaty słuchowe?
  Protetyk słuchu na podstawie badania może wyjaśnić, do jakiego stopnia utrata słuchu może być zrównoważona aparatem słuchowym i gdzie ewentualnie są także granice takiego zrównoważenia.

 4. Wymagania indywidualne
  W rozmowie protetyk słuchu dokładnie objaśni, w jakich sytuacjach doświadczane będą problemy przy słuchaniu. Zbierze on dokładne informacje o otoczeniu dźwiękowym pacjenta i o jego zwykłym dniu codziennym.

 5. Indywidualne dopasowanie aparatu
  Aparaty słuchowe są przez protetyka słuchu tak zaprogramowane na komputerze, aby uwzględnić potrzeby osobiste i wyniki badania słuchu.


 

  

        Właścicielem firmy Perfecter jest Pan Adam Michalski. Firma zajmuje się doradztwem, szkoleniami i usługami z zakresu gastronomii.
Pan Adam Michalski swoją karierę zawodową zaczął jako kucharz w restauracji "Mirowianka" WSS "Społem", następnie był szefem kuchni w hotelu "Victoria" i restauracji "Canaletto" (1988-2004). W latach 2004-2006 był dyrektorem restauracji "Sekret".Adam Michalski uczestniczył w wielu szkoleniach, jest współautorem wielu projektów UE. Prowadził m. in. szkolenia kulinarne: "Przez kuchnię do Europy", przygotowywał materiały dydaktyczne do szkoleń gastronomicznych: "Zarządzanie i marketing w gastronomii , "Organizacja i zarządzanie zakładami świadczącymi usługi gastronomiczne, "Ucz się od najlepszych - zostań kucharzem potraw regionalnych" Ponadto prowadził liczne szkolenia z zakresu technik kuchni molekularnej dla pracowników gastronomii, uczniów i nauczycieli szkół gastronomicznych i firm.
Współorganizował projekty "Efektywny nauczyciel sztuki kulinarnej", "Doskonalenie podstaw programowych kluczem do modernizacji kształcenia"
.
Organizował imprezy cateringowe i bankiety m. in. dla Prezydenta RP, przywódców państw całego świata, dni kuchni polskiej w Paryżu, Rzymie i Lugo. Zasiadał w jury międzynarodowych konkursów - Konkurs Sztuki Kulinarnej,
IX Mistrzostw Europy BBQ , Mistrzostw Świata BBQ.
Największymi osiągnięciami zawodowymi pana Adama Michalskiego są: pierwsze miejsce w Mistrzostwach Polski Dorszowe Żniwa, dwa brązowe medale w Mistrzostwach Świata w Luksemburgu, brązowy medal w Olimpiadzie Sztuki Kulinarnej Erfurt 2008 Pomerania Team.


 Nasz gabinet rozpoczął swoją działalność w 1997 roku. Wyróżniamy się profesjonalizmem popartym doświadczeniem w wykonywanych usługach oraz indywidualnym podejściem do każdego Klienta.

Oferujemy kompleksową pielęgnację twarzy i ciała.

W gabinecie przestrzegamy wszelkich procedur ochrony i profilaktyki zdrowia.

Wizyta w naszym gabinecie to wyjątkowe doświadczenie dla ciała i ducha. Niecodzienna okazja, aby zajrzeć w głąb siebie i odkryć nowe pokłady wewnętrznego spokoju i siły. Podczas głęboko odprężających zabiegów zadbamy aby mogli Państwo oderwać myśli od codzienności i z pełną świadomością oddać się fali odpoczynku.

Wśród nowości w ofercie zabiegów

Zapraszamy do naszego Gabinetu na nowe zabiegi THALGO  :

Ultimate Time - Rytuał liftingująco przeciwstarzeniowy

Masaż Thalgolift- autorski liftingujący masaż na mięśniach

Silicum Marine - wypełnienie zmarszczek i efekt liftingu

Marine Colllagen - głębokie nawilżenie i wygładzanie zmarszczek


 Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze Dziękuje Wszystkim Przyjaciołom, Partnerom i Sponsorom za życzliwość, pomoc i zaangażowanie.Pozdrawiam Serdecznie


Marlena Stosio


Prezes Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego


https://www.facebook.com/MSGmarki


https://msgmarki.wordpress.com/


 

Galeria

zdjecie: 92296
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry