Od listopada br. Marki w 1 strefie!

Paweł Pniewski UMMarki Komunikacja

 22 września 2016    14:16

Szanowni Mieszkańcy,

Mam do przekazania dobre wieści. Po wielu latach oczekiwań i kilku miesiącach negocjacji udało się! Przed chwilą Rada m.st. Warszawy jednogłośnie podjęła uchwałę w sprawie zmiany granic strefy biletowej. Od 1 listopada br. obszar miasta Marki zostaje włączony do 1 strefy biletowej. Oznacza to duże oszczędności w portfelach markowian. Pierwsza strefa obejmie zarówno bilety jednorazowe jak i okresowe. To niewątpliwy sukces.

Dziękuję władzom m.st. Warszawy za przychylne podejście do naszego wniosku. Dziękuję również wszystkim, którzy przez ostatnie kilka miesięcy zaangażowani byli w negocjacje w sprawie włączenia Marek do 1 strefy biletowej, w szczególności urzędnikom Wydziału Planowania i Rozwoju mareckiego ratusza oraz pracownikom Zarządu Transportu Miejskiego w Warszawie.  Wspólnie udało nam się to, co przez wiele lat wydawało się nieosiągalne.

Jacek Orych Burmistrz Miasta Marki 

Galeria

zdjecie: 92367
zdjecie

Paweł Pniewski

Paweł Pniewski, zastępca Burmistrza Miasta Marki, prezes zarządu stowarzyszenia Grupa Marki 2020, członek Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.
Społecznik, podróżnik, wielbiciel kultury kulinarnej.
Związany z mareckim samorządem od 2010 roku. Z portalem współpracuje od 2009 roku.

pniewski.wordpress.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry