XII Spartakiada Rodzinna. Przyjaciele i Partnerzy Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.

Marlena Stosio MSG

 22 września 2016    14:00

 

Wielkimi krokami zbliżamy się do XII Spartakiady Rodzinnej. Od dziś w wielu punktach usługowo - handlowych  na terenie Marek można pobrać darmowe wydanie Ekspresu Mareckiego a w nim kupon konkursowy, który uprawniać będzie do udziału w losowaniu super nagród w loterii.

Zapraszamy


25.09.2016


Miejsce - Stadion Miejski


Starujemy o godzinie 12.00


 Prezentujemy Państwu Przyjaciół i Partnerów Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.  

   Od ponad 20 lat, nasza firma zapewnia klientom meble najwyższej jakości, które poprzez swoją funkcjonalność, trwałość i elegancję przyniosły marce Komandor wiele nagród i wyróżnień.

To Komandor wypromował produkt związany z systemem drzwi przesuwnych w kraju i zbudował pierwszą sieć jego sprzedaży, dlatego nazwa Komandor stała się dla wielu synonimem szafy z drzwiami przesuwnymi. Doświadczenie, jakie zdobyliśmy w czasie tych lat, pozwoliło naszej marce rozwinąć się i wyraźnie zaistnieć również na rynkach zagranicznych. Komandor jest obecny w ponad 38 krajach na świecie.

   W trosce o Państwa wygodę, stale rozszerzamy sieć dystrybucji, która obecnie wynosi 360 autoryzowanych ekspozycji na terenie całego kraju. Wizytówką każdej z nich jest doskonale wyszkolona obsługa, która korzystając ze specjalnego programu Designer do projektowania szaf Komandor, może w ciągu kilku minut przygotować wizualizację i wycenę Państwa szafy. Bogata gama kolorystyczna obramowań drzwi oraz różnorodność wypełnień z lustra, szkła lacobel, płyty czy rattanu i bambusa, pozwala na komponowanie dowolnych i oryginalnych zestawień.

W naszej ofercie znajduje się także duży wybór łóżek, komód, biurek i kuchni.

Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie stworzyć każdy rodzaj mebli.

  

 

Historia przedsiębiorstwa MINSBUD sięga roku 1991. W tym czasie założyciel i obecny współwłaściciel firmy, po blisko 10 latach pracy na kontraktach zagranicznych, postanowił stworzyć firmę specjalizującą się w kompleksowym wykonawstwie instalacji sanitarnych dla budownictwa.

Rosnące z roku na rok obroty firmy, coraz mocniejsza pozycja rynkowa oraz rodzinny charakter przedsiębiorstwa zaowocowały w 2006 roku przekształceniem się firmy w spółkę pod nazwą MINSBUD Skwierczyńscy Spółka Jawna.

Rok 2009/2010 to kolejny duży krok na przód, związany z budową i oddaniem do użytkowania nowego kompleksu biurowo-magazynowego o kubaturze blisko 7 000m3. Inwestycja ta stanowi jednocześnie podstawę to stworzenia działu handlowego i własnej hurtowni instalacyjnej.

Przepracowanie prawie dekady w krajach, gdzie standardy wykonywanych instalacji sanitarnych jak i sama organizacja pracy, stoją na bardzo wysokim poziomie; pozwoliło na wcielenie w profil działalności MINSBUDU kilku podstawowych zalet, za które jesteśmy cenieni przez Inwestorów. Zaletami tymi są: terminowość wykonywanych prac, ich jakość i zgodność z projektem technicznym, normami oraz sztuką budowlaną. Dzięki powyższym aspektom daliśmy się poznać Inwestorom jako firma profesjonalna, rzetelna, działająca nowocześnie, szybko i proinwestorsko. Jednoznacznie możemy stwierdzić, że każdy Inwestor czy Generalny Wykonawca, który choć raz współpracował z naszą firmą, chętnie tą współpracę kontynuuje na kolejnych inwestycjach.

Potencjał kadrowo-techniczny pozwala naszej firmie na realizację w ciągu roku obiektów o łącznej powierzchni ponad 100 tysięcy m2.

Potwierdzeniem powyższego stanu rzeczy są znakomite referencje oraz współpraca z największymi Generalnymi Wykonawcami i Developerami działającymi w Polsce. Są to między innymi takie firmy jak: Dom Development, J.W. Construction, Polimex-Mostostal Siedlce, PORR Polska, ABM Invest, Swietelsky, ERBUD, UNIBEP, ELIN EBG, MYONI, Zalesie Development, Willa Wilanów, Euro-Tynk, MBT i wielu innych.

O bardzo dobrej opinii firmy świadczą także nasi najwięksi dostawcy, którzy uznają nas za dużego i godnego zaufania partnera w biznesie. Wśród naszych największych dostawców możemy wyróżnić takie firmy jak: BIMS Plus, Respol, Onninen Polska, Hilti Polska, Rurex, Buderus Polska, Grundfos, Wilo, Instal-Compact, Grudnik, Viessman, De Dietrich, Dietherm, EuroDom, Kan-therm , Thyssenn i wielu innych.

Dobre wyniki finansowe, terminowość regulowania zobowiązań i wiarygodność naszej firmy przekłada się również na pozytywne oceny ubezpieczycieli kredytów handlowych takich jak Hermes czy Cofface.

Specjalizujemy się w wykonawstwie robót instalacyjnych; z przeznaczeniem dla budownictwa mieszkaniowego, biurowego, publicznego i przemysłowego; w zakresie:


  • instalacje wodno kanalizacyjne,

  • instalacje centralnego ogrzewania,

  • instalacje ciepła technologicznego,

  • instalacje gazowe,

  • instalacje hydrantowe i tryskaczowe,

  • węzły cieplne i kotłownie,

  • instalacje wentylacji,


Realizowane instalacje wykonujemy zarówno w technologii tradycyjnej (stal, żeliwo), jak również w miedzi, systemach zgrzewanych z polipropylenu i polietylenu, systemach klejenia polidyfuzyjnego PVC-U i PVC-C czy systemach z polietylenu sieciowanego PE-Xc, PE-RT oraz dedykowanych tym systemom połączeń technologicznych. W celu zapewnienia wysokiej jakości wykonania, zatrudnieni monterzy przechodzą szkolenia z zakresu stosowanych technologii i posiadają zaświadczające temu certyfikaty.

Jesteśmy firmą dobrze usprzętowioną - do wszystkich stosowanych systemów posiadamy odpowiednie narzędzia i urządzenia do: kalibracji, lutowania, zaciskania, zaprasowywania oraz zgrzewania doczołowego i elektrooporowego. Oczywiście na naszym wyposażeniu znajdują się także: zaplecza kontenerowe, środki transportu, gwinciarki, niwelatory laserowe, zestawy spawalnicze, bruzdownice, młoty wiercące i wyburzeniowe, wiertnice, piły diamentowe i wiele innych specjalistycznych narzędzi.


 

 Jako światowy producent i specjalista w dziedzinie urządzeń biurowych, akcesoriów ergonomicznych i komputerowych oraz systemów archiwizacyjnych Fellowes zachęca ludzi by pracowali w zdrowych i komfortowych warunkach.

Kierujemy się zaangażowaniem w tworzeniu innowacyjnych i najlepszych pod względem jakości produktów.

W naszej ofercie znajdują się następujące marki i produkty:

- niszczarki, akcesoria komputerowe i ergonomiczne, przechowywanie nośników, maszyny do bindowania i laminacji oraz trymery i gilotyny.

Jak wszystko się zaczęło ?

Harry Fellowes założył firmę w 1917 roku zaczynając od słynnych dziś pudeł archiwizacyjnych Bankers Box. Zmiany, które zachodziły w ówczesnej przestrzeni biurowej wpływały także na działania firmy, która rosła w coraz to nowe kategorie, takie jak akcesoria technologiczne czy innowacyjne produkty, do których zaliczyć można pierwszą niszczarkę osobistą.

Od czasów założenia firmy w Chicago w stanie Illinois Fellowes, poprzez lata, zaznaczył swoją obecność w takich krajach jak: Wielka Brytania, Kanada, Australia, Francja, Niemcy, Włochy, Holandia, Polska, Hiszpania, Singapur, Japonia, Korea, Chiny i Rosja. Dziś jest światową firmą, która zatrudnia ponad 1700 osób.

Przyszłość Fellowes

Dzięki wspólnym talentom wszystkich naszych pracowników Fellowes jest gotów wejść w nową erę, w której liczy się nie tylko jakość i innowacja, ale także wzrost. Priorytetem firmy jest jeszcze lepsza obsługa i zrozumienie potrzeb klientów. Liczymy się z ich spostrzeżeniami i preferencjami. Ponadto jesteśmy nastawieni na stworzenie silnych i cieszących się powodzeniem marek, które staną się liderami na rynku. Mamy również nadzieję, że poprzez te działania nasze relacje z klientami i dostawcami będą jeszcze silniejsze.

 

Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze Dziękuje Wszystkim Przyjaciołom, Partnerom i Sponsorom za wsparcie, zaangażowanie i pomoc.


Pozdrawiam Serdecznie

Marlena Stosio

Prezes Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego

https://www.facebook.com/MSGmarki

https://msgmarki.wordpress.com/

Galeria

zdjecie: 92376
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry