XII Spartakiada Rodzinna. Partnerzy i Przyjaciele Mareckiedo Stowarzyszenia Gospodarczego.

Marlena Stosio MSG

 23 września 2016    11:49

Na deser,  tuż przed niedzielną XII Spartakiadą Rodzinną prezentujemy Państwu dwie bardzo słodkie firmy, których produktów będą Państwo mogli skosztować na Spartakiadzie. Zapraszamy Serdecznie na moc atrakcji, zabawy i uśmiechu. Czekamy na Państwa 25.09.2016. na Stadionie Miejskim. Startujemy o godz. 12.00. Do zobaczenia !

  Piekarnia Cukiernia Klementynka powstała z pasji i zamiłowania do wypieków w 1992 roku. Nasza oferta powiększała się zaczynając od produktów piekarniczych, wyrobów pół-cukierniczych, z czasem również cukierniczych. Działalność firmy rozpoczęła się od produkcji pieczywa, ale w miarę upływu lat i zdobytego doświadczenia zaczęliśmy również produkcję wyrobów cukierniczych. Obecnie posiadamy trzy zakłady produkcyjne, oraz wiele sklepów firmowych. Główną naszą zaletą jest wysoka jakoś. Łączymy tradycję z oryginalnością. Nasze wyroby powstają z najwyższej jakości naturalnych składników. Bazujemy na starych, sprawdzonych recepturach oraz autorskich pomysłach.

Tradycja i nowoczesność

W codziennej pracy również łączymy tradycję wypieku chleba na zakwasie z innowacyjnymi, nowoczesnymi recepturami opracowanymi przez naszych technologów. Codziennie świeże wypieki są dostarczane do w wielu sklepów firmowych i patronackich. Oferujemy naszym Klientom szeroki wybór pieczywa każdego rodzaju oraz przepyszne wyroby cukiernicze. Każdego dnia wypiekamy kilkadziesiąt rodzajów chleba tradycyjnego, żytniego, razowego, pieczywa pszennego i pół-cukierniczego oraz ciast i tortów.

Profesjonalizm

U nas każdy Klient wybierze dla siebie coś wyjątkowego i smacznego. Nasze wyroby kuszą nie tylko wyglądem ale przede wszystkim niepowtarzalnym smakiem. Codziennie stara się o to nasz zespół składający się z najlepszych specjalistów piekarnictwa i cukiernictwa. Profesjonalizm naszej kadry produkcyjnej i handlowej pozwala na kompleksową obsługę naszych kontrahentów już od ponad 20 lat, a nasze pieczywo doceniają nie tylko Klienci indywidualni ale i inni przedsiębiorcy, którym na partnerskich zasadach dostarczamy nasze pieczywo.     Firma Secpol Sp. z o.o. powstała w 1991 r. Od początku istnienia naszym sztandarowym produktem jest sękacz - tradycyjne słowiańskie ciasto. Przez lata zdobywaliśmy rodzimy polski rynek stając się liderem w tym sektorze branży spożywczej. Starając się sprostać trendom globalnego rynku stworzyliśmy markę Sękacz Królewski, która z powodzeniem zdobywa uznanie również poza granicami Polski. Sękacz Królewski wytwarzany jest zgodnie z oryginalną słowiańską recepturą oraz tradycyjną metodą wypiekania warstwa po warstwie, której efektem jest niepowtarzalny wzór przypominający przekrój pnia drzewa. Swój wyjątkowy smak oraz długotrwałą świeżość zawdzięcza wielogodzinnej, perfekcyjnej obróbce cieplnej, unikalnej recepturze opierającej się na naturalnych składnikach, oraz mistrzowskiemu wykonaniu piekarzy, którzy w każdą kolejną żmudnie wypiekaną warstwę sękacza wkładają swoje serce, oraz wieloletnie doświadczenie. Dzięki temu Sękacz Królewski ma tak oryginalny, piękny wygląd i doskonały świeży smak, który doda świetności wszelkiego rodzaju uroczystościom, spotkaniom lub małym chwilom tylko dla siebie. Nasz zakład spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa i higieny w branży spożywczej. W produkcji naszych sękaczy opieramy się na tradycyjnej recepturze i naturalnych składnikach, a do naszych wyrobów nie stosujemy produktów modyfikowanych genetycznie (GMO). Secpol Sp. z o.o. jest również dystrybutorem swoich produktów i współpracuje z kilkoma tysiącami odbiorców na terenie Polski. Do ich grona należą tysiące sklepów spożywczych, ogólnopolskie sieci handlowe i lokalne, hurtownie cukiernicze, hurtownie ogólnospożywcze, piekarnie i cukiernie.

Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze dziękuje Wszystkim Przyjaciołom, Partnerom i Sponsorom za współpracę, pomoc i zaangażowanie.

Pozdrawiam Serdecznie

Marlena Stosio

Prezes Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego

https://www.facebook.com/MSGmarki

https://msgmarki.wordpress.com/

 

Galeria

zdjecie: 92427
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry