Podziękowania

Marlena Stosio MSG

 26 września 2016    14:20XII Spartakiada Rodzinna  organizowana przez Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze i Miasto Marki dobiegła końca. Pogoda, jak co roku była wspaniała, a mieszkańcy naszego miasta tłumnie stawili się na stadionie przy ulicy Wspólnej.


Zarząd MSG serdecznie dziękuje wolontariuszom - członkom i sympatykom naszego stowarzyszenia za ogrom pracy jaki wszyscy włożyli w organizację tego przedsięwzięcia. Specjalne podziękowania kierujemy do burmistrza Jacka Orycha za okazane wsparcie oraz do pracowników Zakładu Usług Komunalnych i Wydziału Promocji, Kultury i Sportu Urzędu Miasta Marki.


Dziękujemy sponsorom, darczyńcom i partnerom za wsparcie finansowe, rzeczowe i organizacyjne. Bez Was nie udałoby się zorganizować tak wielu atrakcji dla mieszkańców Marek. Jesteśmy wdzięczni, że byliście z nami.


Cieszymy się, że tak wielu mieszkańców (tych małych i tych nieco starszych) przybyło na Spartakiadę, by spędzić niedzielę w rodzinnym gronie świetnie się przy tym bawiąc. Wasze uśmiechnięte twarze są dla nas najlepszą nagrodą za trud włożony w organizację imprezy.


Zarząd Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego

 


Galeria

zdjecie: 92525

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry