DJ WIKA w Mareckim Ośrodku Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego

MOK Marki MOK

 26 września 2016    16:50

Marecki Ośrodek Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego ZAPRASZA na wieczorek taneczny z własnym prowiantem Z PARĄ NAJSTARSZYCH DIDŻEJÓW  NA ŚWIECIE: DJ WIKA & DJ KRIS 29.IX (czwartek) godz. 16.00 

DJ Wika, czyli Wirginia Szmyt ma 78 lat i jest jedną z najpopularniejszych Didżejek w Polsce. Imprezy na których gra przyciągają wiele osób lubiących dobrą zabawę. Jak przyznaje DJ Wika jej pasja ma także wymiar pokojowy, ponieważ dzięki jej muzyce zatracają się różnice międzypokoleniowe. Towarzyszy jej DJ Kris, czyli 67-letni Krzysztof Barszcz. profil DJ Wiki na Facebooku: https://www.facebook.com/wirginiawika.szmyt W programie również promocja książki autorstwa Jakuba Jabłonki i Pawła Łęczuka pt. "DJ Wika. Jest moc!", którą  warto przeczytać, żeby zrozumieć, że seniorzy nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa. Biografia najstarszej polskiej didżejki pozwala spojrzeć na świat z perspektywy starszej pani, która nie daje się zwieść przeciwnościom losu. Uczy empatii, miłości, pokory i tolerancji. Informacje w sekretariacie MOK: pon-pt godz: 14.00-19.00, tel. 22 781 14 06

Zapraszamy!!!

Galeria

zdjecie: 92534
fot. 1
fot. 2
fot. 3
zdjecie

MOK Marki

Marecki Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją kultury. Powstał w 1984 roku. Naszą siedzibą jest zabytkowy, ponad stuletni budynek z piękną wieżyczką, mieszczący się w centrum miasta przy ul. Fabrycznej 2, róg ul. Piłsudskiego. Uchwałą Rady Miasta Marki z dnia 18 maja 2011 roku Marecki Ośrodek Kultury otrzymał imię Tadeusza Lużyńskiego - mareckiego artysty plastyka, pedagoga i społecznika.

MISJA
Misją Mareckiego Ośrodka Kultury jest kreowanie zainteresowań kulturą i sztuką, animacja
i edukacja kulturalna oraz upowszechnianie lokalnych tradycji.

Oferujemy udział w zajęciach stałych i cyklicznych, a także spotkaniach, koncertach, spektaklach teatralnych, wernisażach, sesjach warsztatowych i projektach. Przygotowujemy do udziału w kulturze artystycznej i zapewniamy kontakt ze sztuką i artystami.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY
ZAPRASZAMY DO JEJ WSPÓŁTWORZENIA I WSPÓŁPRACY

Chcemy być miejscem pobudzającym lokalną aktywność, miejscem przerzucania mostów pomiędzy różnymi grupami mieszkańców. Czekamy na nowych partnerów, nowych uczestników i nowe propozycje.

mokmarki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry