1 października 2016 r. rozpoczęcie sezonu morsów. Zapraszamy!

START:    1 października 2016

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 27 września 2016    10:01

Szanowni Markowianie, 

tak jak w zeszłym, tak i w tym roku zapraszamy w dniu 1.10.2016 r. o godz. 8.30 na glinianki w Zielonce (Ceramika) na rozpoczęcie sezonu morsów.
Regularne zażywanie kąpieli w zimnej wodzie ma zbawienny wpływ na zdrowie fizyczne jak i psychiczne. Efektem korzystania z zimnych kąpieli jest zahartowanie ciała, tj. zwiększenie odporności na infekcje, a co za tym idzie rzadkie zapadanie na dolegliwości górnych dróg oddechowych. Kąpiel taka wzmacnia również metabolizm, ukrwienie skóry oraz poprawia wydolność układu sercowo-naczyniowego. Dzięki zimnym kąpielom zmniejszają się objawy astmy i schorzeń reumatycznych.


Adeptów zimnych kąpieli zachęcamy do odbycia wstępnej rozmowy z lekarzem, zaś wszystkich, którzy chcą wzmocnić swoje zdrowie oraz wyzwolić "hormony szczęścia" zapraszamy do dołączenia do nas - do Mareckiego Klubu Morsów, który zrzesza już kilkoro członków. (Marecki Klub Morsów działa jako sekcja sportowa przy Stowarzyszeniu MPS.)


A zatem do zobaczenia w wodzie.


Pozdrawiam serdecznie


Dariusz Chmielewski
Stowarzyszenie "MARKI-PUSTELNIK-STRUGA"


Więcej informacji na temat Mareckiego Klubu Morsów kliknij linki poniżej.


Link nr 1


Link nr 2


Link nr 3
Galeria

zdjecie: 92568
zdjecie

Tomasz Paciorek

Strzelec wyborowy Tireur Delite 2e REI Legion Etrangere Francaise.

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry