28 września 2016    10:02

Marecki ratusz ogłosił drugi w tym roku przetarg na budowę oświetlenia. Lampy zabłysną m.in. wzdłuż ul. Pałacowej, Wojskiego i Barbary.

Na 11 października zaplanowano otwarcie ofert w drugim, tegorocznym postępowaniu na wyłonienie firm, które będą budować oświetlenie w naszym mieście. Prace będą realizowane wzdłuż następujących ulic:

- Pałacowa

- Skrzetuskiego (nr 1- 18)

- Skrzetuskiego-Rzędziana-Rocha Kowalskiego

- Wojskiego

- Asnyka (od Jutrzenki do Odrowąża)

- Barbary

- Longinusa

- Malinowa

- Olimpijska (od Piotrówka do Małej oraz od Dąbrowskiego do Maratońskiej).

Łącznie powstaną aż 83 punkty oświetleniowe na terenie Marek.

Zamówienie zostało podzielone na dwie części. Kryteria wyboru wykonawców w obu przypadkach są identyczne. Są to: cena, gwarancja i rękojmia oraz termin realizacji inwestycji. Od podpisania umowy wykonawca może mieć maksymalnie 75 dni na zrealizowanie prac. Równocześnie ratusz ogłosił postępowanie na inspektora nadzoru przy tej inwestycji.

W lipcu rozstrzygnęliśmy przetarg na budowę oświetlenia przy ulicach: Kamiennej, Modrzejewskiej, Oleńki, Wołyńskiej, Parkowej, Solskiego, Kwiatowej, Piotrówka, Pogonowskiego i Okrzei. W postępowaniu zwyciężyła firma Eles-Bud z Kobyłki. Część prac jest już w toku, o czym informowaliśmy na naszym profilu facebookowym (Miasto Marki).

Galeria

zdjecie: 92595
zdjecie

Tadeusz Markiewicz

Zaręczony z samorządem, w poprzednim wcieleniu redaktor, wydawca, nieustająco marecki bloger

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry