Utrudnienia drogowe przy ul. Promiennej

Tadeusz Markiewicz UMMarki

 28 września 2016    10:35

Przepraszamy za komplikacje w ruchu aut związane z budową. Prosimy o wyrozumiałość i współpracę z wykonawcą.

Od 29 września, w godz. od 7.00 do 17.00 nastąpi zamknięcie fragmentu ul. Promiennej. W tych godzinach przejazd ulicą na odcinku od Okólnej do Kresowej  będzie niemożliwy ze względu na głębokie wykopy. Prosimy o wyjazd z posesji przed godziną 7.00 i pozostawienie aut poza obszarem ulicy Promiennej.

Przepraszamy za utrudnienia. Prosimy o wyrozumiałość i współpracę.

Umowa na budowę ul. Promiennej została podpisana na początku września. Przetarg wygrał Zakład Robót Drogowych i Inżynieryjno-Instalacyjnych Krol, który wykona prace za 678,9 tys. zł. Zadaniem wykonawcy będą:  odwodnienie ul. Promiennej, przygotowanie nawierzchni asfaltowej (5 m. szerokości), a także budowa chodnika (2-2,5 m. szerokości). Przy skrzyżowaniu z ul. Kresową powstanie także wyniesione przejście dla pieszych. Droga zostanie zakończona placem do zawracania.

Wykonawca robót ma na realizację inwestycji 75 dni (od daty podpisania umowy). Przedsiębiorstwo daje 60-miesięczną gwarancję. To kolejna inwestycja drogowa, która jest współfinansowana przez mareckiego dewelopera. Podobnie zrealizowano budowę ul. Szkolnej (od Ząbkowskiej do Pogodnego Osiedla) oraz ul. Uroczej.

Galeria

zdjecie: 92603
zdjecie

Tadeusz Markiewicz

Zaręczony z samorządem, w poprzednim wcieleniu redaktor, wydawca, nieustająco marecki bloger

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry