Sezon morsów rozpoczęty!

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 2 października 2016    14:36

Szanowni Państwo, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami 1 października br. o godz. 8:30 na zielonkowskich gliniankach (Ceramice) rozpoczął się oficjalnie sezon morsów. Spotkania odbywają się w każdą sobotę i niedzielę o godz. 8:30. Zainteresowanych zachęcamy do wspólnych kąpieli. Poniżej fotorelacja z niedzielnego morsowania. Do zobaczenia za tydzień. Pozdrawiają morsy ze Stowarzyszenia "MARKI-PUSTELNIK-STRUGA". Zdjęcia: Klaudia Chmielewska

Galeria

zdjecie: 92677
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14
fot. 15
fot. 16
fot. 17
fot. 18
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry