Promnik Łaskarzew 0 - 1 Marcovia Marki

Paweł Jaczewski Marcovia

 8 czerwca 2009    19:03Marcovia wygrała bardzo ważne spotkanie wyjazdowe, które daje Jej spokój jeśli chodzi o utrzymanie w Lidze Okręgowej.Gola na wagę trzech punktów strzelił Mateusz Piórczyński, który już w drugim kolejnym meczu wchodzi z ławki i w drugim kolejnym meczu wyróżnia się swoją postawą.  Gratulacje dla całej drużyny, ponieważ wygraliśmy z zespołem, który mimo, że pierwsze spotkania przegrywał to w ostatnich czterech zdobył 10 punków na 12 możliwych, a w meczu z nami nie było ich widać, bo nie przeprowadził przez cały mecz ani jednej ciekawej akcji.

Wyjściowy skład Marcovii : Skrok - Greloch, Niegowski, Pryjomski, Zieliński - Ciszewski, Trzaskoma, K. Kowalski, Zalewski. M. Kowalski - Kostka.

Z ciekawostek należy zauważyć, że w ostatnich trzech meczach występowało trzech bramkarzy Marcovii, z Białołęką nasz podstawowy bramkarz - Darek Rosiński, który nabawił wtedy kontuzji, ze Zbikiem - Maciek Otulak, który nie zagrał rewelacyjnych zawodów i z Promnikiem Paweł Skrok.

Ostatnia kolejka odbędzie  się w sobotę (13 czerwca) o godzinie 15. Gramy u siebie z drużyną Victorii Zerzeń, w której grają byli gracze Marcovii - Artur Warecki "Warka" i Mateusz Nowak "Mały".

Serdecznie zapraszamy na ten mecz na Wspólną 12 !!!

Ta kolejka przesądziła w zasadzie kwestię spadku z ligi okręgowej. Jeśli nie będzie jakiś cudów to spadają : KS Falenica, Promnik Łaskarzew, Victoria Zerzeń i KS Wesoła. Trzeba przyznać, że poza Promnikiem, który miał po prostu słaby sezon, pozostałe drużyny w pełni sobie na ten spadek zasłużyły, a poza tym biorąc pod uwagę boiska i zaplecza niektórych z ww. drużyn to nawet lepiej będzie dla poziomu naszej ligi jeśli te drużyny będą grały w A klasie. Na potwierdzenie moich słów podam przykład. Victoria straciła w sezonie 79 bramek, Falenica - 90., Wesoła - 91, a Promnik tylko 61 i często trapiło ich to, co nas nęka w tym sezonie, że cały mecz przeważamy, a kończy się na porażce albo szczęśliwym remisie. Życzymy kibicom i piłkarzom Łaskarzewskiej drużyny szybkiego powrotu do Okręgówki.

Galeria

fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry