Oferty na Sowińskiego i Szkolną

Tadeusz Markiewicz UMMarki

 10 października 2016    13:03

W poniedziałek w mareckim ratuszu otworzyliśmy oferty w dwóch przetargach infrastrukturalnych. Pierwszy z nich dotyczy kompleksowej przebudowy ul. Sowińskiego oraz budowy drogi rowerowej wzdłuż ul. Sportowej, drugi - modernizacji chodników i budowy drogi rowerowej wzdłuż ul. Szkolnej. W obu postępowaniach kryteria oceny ofert wykonawców są identyczne: cena (waga 60), okres gwarancji i rękojmi (20) oraz termin realizacji robót (20).

W przetargu na modernizację ul. Sowińskiego złożono trzy oferty. Wszystkie firmy zaproponowały 60-miesięczny termin gwarancji. Różnią się natomiast zaoferowaną ceną i terminem wykonania prac:

Export Pribex - oferta 2 348 178 zł - 70 dni

Królik Włodzimierz Kroll Zakład Robot Drogowych  i Inżynieryjno-Instalacyjnych - oferta 3 189 185 zł - 75 dni

STD Nasiłowski - oferta 2 602 909 zł - 45 dni

W przetargu na prace wzdłuż ul. Szkolnej również złożono trzy oferty. Wszystkie firmy zaproponowały 60-miesięczny termin gwarancji i 35-dniowy termin wykonania prac. Różnią się natomiast wysokością kalkulacji:

Export Pribex - oferta 689 571 zł

Królik Włodzimierz Kroll Zakład Robot Drogowych  i Inżynieryjno-Instalacyjnych - oferta 1 014 494 zł

Trans Matex - oferta 682 742 zł

Ruszyła procedura oceny złożonych ofert. Podpisanie umowy ze zwycięzcami postępowań będzie możliwe na przełomie października i listopada.

Więcej o przetargu na prace wzdłuż Szkolnej TUTAJ

Więcej o przetargu na Sowińskiego i Sportową TUTAJ

Galeria

zdjecie: 92844
zdjecie

Tadeusz Markiewicz

Zaręczony z samorządem, w poprzednim wcieleniu redaktor, wydawca, nieustająco marecki bloger

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry