Druga drużyna Marcovii liderem I grupy klasy B

Marcin Boczoń Marcovia

 10 października 2016    16:24

Prowadzona przez Michała Ogórka druga drużyna Marcovii pokonała w minioną sobotę Farmację Tarchomin 5:1. Dzięki kolejnemu zwycięstwu nasze rezerwy umocniły się na pierwszym miejscu w tabeli. Aktualnie przewaga nad Coco Jambo Warszawa i Wisłą Jabłonna wynosi 4 punkty. Nasz zespół jako jedyny nie poniósł w tym sezonie porażki.


Sobotni pojedynek z zajmującą ostatnie miejsce w tabeli Farmacją Tarchomin nie mógł zakończyć się w inny sposób. Nasza drużyna była zdecydowanym faworytem tego meczu i w pełni zasłużenie odniosła kolejne zwycięstwo. Znowu skutecznością błysnął powracający do gry w naszym klubie Szymon Pietrucha. Zawodnik, który został swego czasu włączony do kadry pierwszego zespołu przez Piotra Redla dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. Po jednym trafieniu zanotowali natomiast Alek Kraśnicki, Radosław Stefaniak i Rafał Saks. Warto podkreślić, że w 80 minucie na placu gry pojawił się Jarosław Langowski, który zmieniając Krzysztofa Ratajczyka zadebiutował w barwach Marcovii.
Teraz przed podopiecznymi Michała Ogórka wyjazdowe spotkanie z Wisłą Jabłonna, które rozegrane zostanie w niedzielę 16 października o 15:30.

Skład Marcovii II:
Krzysztof Ratajczyk (80' Jarosław Langowski) - Andrzej Rogalski, Łukasz Grochowski, Sławomir Kozłowski, Damian Mogielnicki - Marcin Rogalski, Michał Ogórek (35' Szymon Mogielnicki, 70' Rafał Saks), Piotr Pietrucha (60' Damian Malinowski), Radosław Stefaniak - Szymon Pietrucha, Alek Kraśnicki

Trener: Michał Ogórek

Galeria

zdjecie: 92852
fot. 1

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry