Urodziny Kubusia Puchatka w Bibliotece

Małgorzata Rowicka Biblioteka

 11 października 2016    14:09

11 października w przeddzień  90-tych urodzin Kubusia Puchatka gościliśmy miłośników misia o "bardzo małym rozumku". Były to przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola "Jutrzenka" w Markach. Historię powstania tej niezwykle popularnej postaci i książki poznaliśmy oglądając prezentację multimedialną. Podczas spotkania wysłuchaliśmy jednego z opowiadań o  przygodach sympatycznego misia i jego przyjaciół  pt. "Jesienne zabawy". Maluchy wykazały się też znajomością postaci z książki , rozwiązując  bezbłędnie  zagadki słowne. Po obejrzeniu filmu pt. "Król zwierząt" o sympatycznym , pełnym energii Tygrysku, dzieci pokolorowały kredkami przygotowane ilustracje . Jak nasz główny bohater tak i my, mieliśmy chwilę na "małe co nieco".  Uczestnicy urodzinowego spotkania zostali poczęstowani misiowymi  żelkami.

Galeria

zdjecie: 92862
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry