Wernisaż Natalii Sędek pt. Kontrasty

MOK Marki MOK

 11 października 2016    14:34

GALERIA MARECKIEGO OŚRODKA KULTURY im. Tadeusza Lużyńskiego zaprasza 16 października (niedziela) godz. 17.00 na Wernisaż wystawy fotografii, rysunków, linorytów Natalii Sędek pt. "KONTRASTY".

Uroczystość uświetni koncert Julii Łopuszyńskiej - harfa

NATALIA SĘDEK - absolwentka Edukacji Artystycznej na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej. W lutym 2016 roku obroniła dyplom w pracowni Grafiki Warsztatowej, pod okiem prof. Wiesława Bieńkuńskiego. Inspiracją artystki jest przestrzeń miejska, jej geometria, linie, które się nakładają tworząc sieć. Stąd tyle uwagi w jej pracach poświęconych architekturze.

JULIA ŁOPUSZYŃSKA - studentka Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Swoją edukację muzyczną rozpoczęła w wieku 7 lat w klasie harfy P. Prof. Anny Sikorzak-Olek oraz w klasie skrzypiec P. Prof. Anny Staniak. Już od drugiej klasy była laureatką na konkursach ogólnopolskich i międzynarodowych. Kolejne lata nauki gry na przynosiły nowe sukcesy, propozycje koncertów i zagranicznych wyjazdów. W międzyczasie została zaproszona na koncerty czy festiwale takie jak: Światowy Kongres Harfowy (Amsterdam 2009), Koncert Młodych Artystów w Poznaniu wraz z towarzyszeniem Orkiestry Radiowej Polskiego Radia, Młody Muzyk Roku 2014, "Środa Młodych" w NOSPR w Katowicach, SHMF2016 (Niemcy) czy "Kammermusik" w Monachium.

Zapraszamy!!!

Galeria

zdjecie: 92877
fot. 1
fot. 2
zdjecie

MOK Marki

Marecki Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją kultury. Powstał w 1984 roku. Naszą siedzibą jest zabytkowy, ponad stuletni budynek z piękną wieżyczką, mieszczący się w centrum miasta przy ul. Fabrycznej 2, róg ul. Piłsudskiego. Uchwałą Rady Miasta Marki z dnia 18 maja 2011 roku Marecki Ośrodek Kultury otrzymał imię Tadeusza Lużyńskiego - mareckiego artysty plastyka, pedagoga i społecznika.

MISJA
Misją Mareckiego Ośrodka Kultury jest kreowanie zainteresowań kulturą i sztuką, animacja
i edukacja kulturalna oraz upowszechnianie lokalnych tradycji.

Oferujemy udział w zajęciach stałych i cyklicznych, a także spotkaniach, koncertach, spektaklach teatralnych, wernisażach, sesjach warsztatowych i projektach. Przygotowujemy do udziału w kulturze artystycznej i zapewniamy kontakt ze sztuką i artystami.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY
ZAPRASZAMY DO JEJ WSPÓŁTWORZENIA I WSPÓŁPRACY

Chcemy być miejscem pobudzającym lokalną aktywność, miejscem przerzucania mostów pomiędzy różnymi grupami mieszkańców. Czekamy na nowych partnerów, nowych uczestników i nowe propozycje.

mokmarki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry