Ostatnia droga Pani Marii Przybysz-Piwko.

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 18 października 2016    21:04Członkowie oraz sympatycy Stowarzyszenia "MARKI-PUSTELNIK-STRUGA" z wielkim i nieutulonym żalem żegnają drogą ich sercu Panią Marię Przybysz-Piwko, która zasnęła w Bogu w niedzielę 16-go października br., przeżywszy 66 lat.


Pani Maria była sympatykiem Stowarzyszenia, w szczególności wspierając jego działalność teatralną. Zostanie w naszej pamięci pochlebna recenzja autorstwa Pani Marii w Kurierze Mareckim (nr 2 maj 2015 r.) dotycząca I Mareckiej Nocy Muzeów oraz sztuki pt.: "Imieniny Flory Briggs".


Zapamiętamy Panią Marię jako konferansjerkę na kolejnej inscenizacji pt.: "Wesele u Briggsów" w czerwcu br. oraz jej zaangażowanie w promowanie nowej, miejskiej imprezy pt.: "Mareckie Wianki". W angielskim kapeluszu, prosto z Londynu, Pani Maria wyglądała niczym Dama z epoki Briggsów.


Szczery żal i dobra pamięć o Niej  pozostaną na zawsze wśród nas.


Żegnamy Cię - Pani Mario!


Jednocześnie informujemy, iż uroczysta Msza św. pogrzebowa rozpocznie się o godz. 13:00 w dniu 20.10.2016 r. (czwartek) w kościele parafii św. Izydora w Markach, po czym nastąpi wyprowadzenie ciała na cmentarz parafialny przy ul. Bandurskiego.


 
 


Galeria

zdjecie: 93098
fot. 1
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry