Sześć ulic otrzyma nawierzchnię asfaltową

Tadeusz Markiewicz UMMarki

 19 października 2016    12:03

Ratusz ogłosił kolejny przetarg drogowy. Planowane otwarcie ofert - 3 listopada.

Fiołkowa, Letnia, Łąkówek, Niecała, Poprzeczna i Ziołowa - tym razem te ulice idą do przebudowy. We wtorek magistrat ogłosił przetarg. Na oferty od wykonawców czeka do 3 listopada. O wyborze wykonawcy prac zdecydują dwa czynniki: cena (waga 60) oraz gwarancja i rękojmia (40). Przy czym minimalny okres gwarancji to 36 miesięcy, a maksymalny 60 miesięcy. Zadaniem zwycięskiej firmy będzie m.in. wykonanie obramowań, drenażu, konstrukcji nawierzchni (asfalt) i regulacja studzienek.

Jeśli chodzi o prace drogowe, w tym roku wykonano ul. Pomnikową, Napoleona, Walewskiej, Platynową, Szkolną i Uroczą. Toczą się prace przy budowie Promiennej oraz tzw. ulic "okołopomnikowych" (Norwida, Chocimska oraz Stokrotki). 10 października zostały otwarte oferty w dwóch przetargach: na budowę chodnika i drogi rowerowej wzdłuż ul. Szkolnej (od Piłsudskiego do Ząbkowskiej) oraz na gruntowną przebudowę ul. Sowińskiego i budowę drogi rowerowej wzdłuż Sportowej. W środę (19 X) zaplanowano otwarcie ofert na budowę ul. Matejki i Tuwima.

Zapisy przetargu TUTAJ

Galeria

zdjecie: 93132
zdjecie

Tadeusz Markiewicz

Zaręczony z samorządem, w poprzednim wcieleniu redaktor, wydawca, nieustająco marecki bloger

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry