Bezpłatne lekcje języka francuskiego na Uniwersytecie.

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 9 listopada 2016    12:13

Szanowni Państwo,

w ramach swoich działań statutowych Stowarzyszenie "MARKI-PUSTELNIK-STRUGA" rozpoczęło cotygodniową, bezpłatną naukę języka francuskiego dla studentów Uniwersytetu III Wieku w Markach. Lekcje prowadzi znana i dyplomowana pedagog Pani Ewa Michalak - członek Stowarzyszenia "MPS".
Poniżej link do krótkiego filmiku z wykładów. KLIKNIJ TUTAJ


Na zdjęciu Pani Ewa Michalak w trakcie wykładów z języka francuskiego na Uniwersytecie III Wieku w Markach.


Docelowo, Stowarzyszenie "MPS" planuje rozszerzyć naukę o wykłady z języka angielskiego, wykłady historyczne, spotkania dotyczące współczesnej ekonomii oraz prelekcje kosmetyczne skierowane do osób 50+.


Zapraszamy na zajęcia!

Galeria

zdjecie: 93774
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry