Św. Mikołaj znów zamieszka w Markach

Tadeusz Markiewicz Marki2020

 9 listopada 2016    22:10

Wielu z Was już wie, co się kroi, gdy pojawia się taka zimowa czapeczka. Tak, tak, znowu zaczynamy akcję  "Święty Mikołaj mieszka w Markach". I to już po raz ósmy. Ponieważ przybywa i mieszkańców, i sympatyków naszego przedsięwzięcia pozwólcie, że pokrótce przypomnimy zasady dobroczynnego projektu.

Szukamy ludzi o wielkim sercu, którzy chcą pomóc dzieciom z ubogich rodzin mareckich. Tym dzieciom, których rodziców nie stać na spełnianie ich wigilijnych marzeń. Pomaga nam w tym Ośrodek Pomocy Społecznej, który jak mało kto zna mapę mareckiego ubóstwa. Dzieci piszą listy, my je otrzymujemy, a następnie szukamy osób, które chcą sprawiać radość najmłodszym. W ubiegłym roku dzięki Wam rozwieźliśmy aż 140 paczek, w których znajdowały się ubrania, zabawki czy produkty żywnościowe. Wierzcie, wiele listów w ostatnich latach chwytało za serce.

Gdy już otrzymamy listy z OPS, rozpoczniemy ich dystrybucję. W tym roku ponownie koordynatorami są Katarzyna i Marcin Dąbrowscy. Niedługo będziemy dalej informować o szczegółach akcji. Zaglądajcie na naszą stronę www.marki2020.pl, www.marki.net.pl  oraz na fajsbukowy profil Św. Mikołaj mieszka w Markach

Grupa Marki 2020

Ps. Honorowym patronatem objął projekt burmistrz Jacek Orych, który był jednym z ojców mareckiego Św. Mikołaja

Galeria

zdjecie: 93793
zdjecie

Tadeusz Markiewicz

Zaręczony z samorządem, w poprzednim wcieleniu redaktor, wydawca, nieustająco marecki bloger

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry