Markowianki jak malowane...

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 16 listopada 2016    16:07

Szanowni Państwo, w ramach swoich działań statutowych Stowarzyszenie "MARKI-PUSTELNIK-STRUGA" przygotowało specjalnie dla studentek z Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Markach bezpłatną prezentację makijażu klasycznego.

Pokaz poprowadziła Pani Anna Grochowska. Poniżej krótka fotorelacja z pokazu oraz filmik. Aby obejrzeć filmik KLIKNIJ TUTAJ.

Anna Grochowska - rodowita markowianka. Prywatnie: szczęśliwa mężatka, mama 5 letniej Dominiki i 1,5 rocznego Antosia. Społecznie zaangażowana w życie naszego miasta - radna miasta Marki i wiceprzewodnicząca Rady Miasta Marki, aktywny członek Stowarzyszenia "MARKI-PUSTELNIK-STRUGA". Zawodowo związana z branżą kosmetyczną.

Następny pokaz makijażu połączony z prezentacją kosmetyczną zaplanowano w siedzibie Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Markach na dzień 29.11.2016 r. Stowarzyszenie "MPS" prowadzi już dla studentów UTW cotygodniowe, bezpłatne lekcje  języka francuskiego. KLIKNIJ TUTAJ.

Foto: Anna Grochowska, Uniwersytet Trzeciego Wieku w Markach.

Galeria

zdjecie: 94054
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry