Współczesna husaria na Uniwersytecie III Wieku w Markach.

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 23 listopada 2016    09:32

Szanowni Państwo,

w ramach swoich działań statutowych Stowarzyszenie "MARKI-PUSTELNIK-STRUGA" przygotowało specjalnie dla studentów Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Markach multimedialną prelekcję na temat tegorocznego Międzynarodowego Motocyklowego Rajdu Warszawa - Monte Cassino. Więcej informacji na temat samego Rajdu KLIKNIJ TUTAJ


Zbigniew Paciorek oraz Krzysztof Banaś ze Stowarzyszenia "MPS", na niezwykle ciekawym spotkaniu wprowadzili swoich słuchaczy w magiczny świat cyklistów. Opowiedzieli również o swoich spotkaniach, przeżyciach, wzruszeniach i trudach podróży towarzyszącym im w trakcie Rajdu na Wzgórza Monte Cassino.
Na zdjęciu od lewej: Krzysztof Banaś, motocyklista, poeta, członek Stow. "MPS", Ewelina Kryszkiewicz, Prezes Uniwersytetu III Wieku w Markach, Zbignew Paciorek, Prezes Stowarzyszenia "MARKI-PUSTELNIK-STRUGA".


W ramach propagowania wiedzy historycznej i krzewienia postaw patriotycznych Stowarzyszenie "MPS" jest otwarte na bezpłatne przeprowadzanie takich prelekcji w innych mareckich placówkach - szczególnie w placówkach oświatowych.


Zapraszamy.


Foto: Renata Lipka, Uniwersytet Trzeciego Wieku w Markach.
Galeria

zdjecie: 94349
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry