Historyczny wieczór autorski w Zielonce. Zapraszamy!

START:    8 grudnia 2016

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 1 grudnia 2016    12:17

Szanowni Państwo, w imieniu naszego Kolegi Pawła Gajzlera - regionalisty i pasjonata historii z Zielonki oraz Towarzystwa Przyjaciół Zielonki zapraszamy serdecznie na spotkanie z autorką książki pt.: "Biała Apaszka".

"Biała Apaszka" - to wspomnienia p. Janiny Kowalskiej ps. "Mirka" (mieszkanki Gminy Marki w latach 1932-1944), najmłodszej łączniczki AK II Rejonu "Celków", które zawierają również wiele zdjęć z tego okresu.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z autorką wszystkich zainteresowanych naszą wspólną, lokalną historią. Spotkanie odbędzie się 8 grudnia 2016 r. (czwartek) o godz. 18:00 w Miejskim Gimnazjum w Zielonce przy ul. Łukasińskiego 1/3.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy.

Galeria

zdjecie: 94601
fot. 1
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry