Galeria Otwarte Serce - rękodzieło świąteczne

Katarzyna Perzanowska OtwarteSerce

 4 grudnia 2016    17:09

Miło nam ogłosić, że nasza Galeria Otwarte Serce otworzyła właśnie sklep internetowy z rękodziełem www.galeriaotwarteserce.pl. Możecie w nim obejrzeć i zakupić wszystkie produkty, stworzone w Centrum Integracji Społecznej, naszej placówce w której pomagamy bezrobotnym zdobyć zawód i umiejętności przydatne w poszukiwaniu pracy! Szukacie oryginalnego prezentu na Święta? Znajdziecie u nas renifery, anioły, świeczki, kartki świąteczne, czapki, rękawiczki i mnóstwo innych pomysłów pod choinkę. Oprócz tego dostępna jest cała nasza oferta: torby, poduszki, przytulanki, zabawki, koszulki, biżuteria. Odjazdowy design, własne oryginalne projekty szyte w małych seriach, ciekawa stylistyka, ręczne wykonanie, ekologiczne materiały. Zapraszamy!

Galeria Otwarte Serce www.galeriaotwarteserce.pl    

Galeria

zdjecie: 94769

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry