O sobotnich MIKOŁAJKACH z OFF ROAD DLA KAŻDEGO w radiu FAMA Wołomin.

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 7 grudnia 2016    21:11

Szanowni Państwo,

zachęcamy do wysłuchania audycji radiowej nagranej w dniu 7.12.2016 r. w radiu FAMA Wołomin 94,7 FM w sprawie II edycji mareckiego off road'u pod nazwą MIKOŁAJKI Z OFF ROAD DLA KAŻDEGO. Impreza odbędzie się 10.12.2016 r. Od godz. 9:30 rozpoczną się zapisy dla kierowców zaś od godz. 10:30 zapraszamy wszystkich kibiców. 

Zapewniamy moc atrakcji dla każdego i gastronomię gratis!

Zapraszamy do wysłuchania audycji. KLIKNIJ TUTAJ

Na zdjęciu organizatorzy. Od lewej Anna Grochowska -  Stowarzyszenie "MARKI-PUSTELNIK-STRUGA", Dariusz Chmielewski - Stowarzyszenie "MARKI-PUSTELNIK-STRUGA", Monika Gerej - OSP Zielonka.

Patronat medialny nad imprezą objęło Radio FAMA 94,7 FM Wołomin.

Galeria

zdjecie: 94898
fot. 1
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry